• Головна
  • У Чернівцях відбудеться Всеукраїнський конкурс «Мирний космос»
Фото
18:30, 1 жовтня 2019 р.

У Чернівцях відбудеться Всеукраїнський конкурс «Мирний космос»

Фото
Фото ілюстративне

Фото ілюстративне

З 3 по 5 жовтня в Чернівцях відбуватиметься фінал Всеукраїнського конкурсу молодіжної творчості «Мирний космос», у якому візьмуть участь більше 50 учасників з 11 областей України.

Про це повідомляє Чернівецька міська рада. 

Конкурс організовує та проводить Українське молодіжне аерокосмічне об’єднання «Сузір’я»,  управління освіти Чернівецької міської ради, Багатопрофільний ліцей для обдарованих дітей , Чернівецький центр юних техніків ім. Л.К.Каденюка.

Відкриття конкурсу відбудеться 3 жовтня о 15:00 у 105 кабінеті Чернівецької міської ради. Конкурс буде проходити на базі Багатопрофільного ліцею для обдарованих дітей (вул. Винниченка,119) за номінаціями: «Ракето-космічна техніка», «Космічна біологія та медицина», «Астрономія», «Екологія та космонавтика», Програмування та обчислювальна техніка», «Людина. Земля. Всесвіт», «Історія розвитку авіації та космонавтики».

Закриття конкурсу відбудеться 5 жовтня о 09:30 у Червоній залі Чернівецького національного університету  ім. Ю. Федьковича. Гостями   конкурсу  будуть Едуард Кузнєцов,  радник Голови космічного агентства України, Перший віце-президент Аерокосмічного товариства України, академік Міжнародної академії астронавтики та інші почесні гості.

Читайте також: сьогодні розпочався осінній призов буковинців на строкову військову службу.

#Мирний космос #Всеукраїнський конкурс
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...