• Головна
  • Сьогодні розпочався осінній призов буковинців на строкову військову службу
Фото
15:05, 1 жовтня 2019 р.

Сьогодні розпочався осінній призов буковинців на строкову військову службу

Фото
Фото з сайту Чернівецької ОДА

Фото з сайту Чернівецької ОДА

Сьогодні, 1 жовтня, згідно з Указом Президента України №22/2019 почався осінній призов на строкову військову службу, який триватиме до кінця грудня.

Про це повідомляє Чернівецька обласна державна адміністрація.

Призову підлягають чоловіки, що є громадянами України віком від  20 до 27 років, які не мають права на відстрочку, або звільнення від служби. Юнаки віком від 18 до 19 років можуть проходити строкову службу за бажанням та за згодою батьків.

Також нагадують, що термін строкової служби у війську для призовників, які не мають вищої освіти, становить 18 місяців, а за наявності вищої освіти – 12 місяців.

Згідно зі статтею 15 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» всі громадяни, які отримали повістку, зобов’язані прибути на призовні дільниці у зазначений в ній термін. У разі ж неотримання повісток, хлопці призовного віку мають самостійно прийти до військкомату для уточнення облікових даних та проходження медогляду до 10 жовтня.

За ігнорування повістки, неявку у військкомат та ухилення від військової служби передбаченаадміністративнатакримінальнавідповідальність. Неотримання повістки з будь-яких причин не є підставою для ігнорування призову.                          

Окрім цього наголошують, що військовослужбовців строкової служби до виконання бойових завдань у районі проведення ООС не залучають. Цю інформацію надав Чернівецький обласний військовий комісаріат.

Читайте також: буковинські роботодавці отримали найбільше дозволів на працевлаштування громадян Румунії та Туреччини.

#призов #військова служба #строкова військова служба
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...