• Головна
  • Заробітна плата та стан її виплати у Чернівецькій області у серпні 2019 року
Фото
14:55, 2 жовтня 2019 р.
Надійне джерело

Заробітна плата та стан її виплати у Чернівецькій області у серпні 2019 року

Фото
Фото ілюстративне

Фото ілюстративне

Середня номінальна заробітна плата штатного працівника підприємств, установ та організацій (з кількістю найманих працівників 10 і більше осіб) Чернівецької області у серпні п.р. становила 8017 грн, що в 1,9 раза вище рівня мінімальної заробітної плати (4173 грн), але на 6,6% менше, ніж у липні п.р.

Про це повідомляє перший заступникначальникаГалина ПЕТРОВА.

Індекс реальної заробітної плати усерпніп.р. порівняно злипнемп.р. становив 93,7%.

Продовжує утримуватися високий рівень диференціації розмірів заробітної плати за видами економічної діяльності. 

До видів економічної діяльності з найвищим рівнем оплати праці відносились: державне управління й оборона; обов’язкове соціальне страхування(13722грн)серед промислових видів діяльності –постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря(14206грн).

Найнижчий рівень заробітної плати спостерігався на підприємствах з тимчасового розміщування й організації харчування (4911грн), серед промислових видів діяльності – на підприємствах з переробної промисловості(8299грн).

На 1 вересня п.р. загальна сума заборгованості з виплати заробітної плати підприємств, установ та організацій (юридичних осіб та відокремлених підрозділів юридичних осіб з урахуванням цензу за кількістю найманих працівників)становила 159,6 тис.грн., що на 11,4%менше, ніж на  серпня п.р.

Заборгованість працівникам економічно активних підприємствзменшилася протягом місяця на 31,9%та на 1 вересня п.р. становила  50,2 тис.грн. 

Читайте також: буковинський боксер - переможець Чемпіонату України серед чоловіків.

#зарплата #заробітна плата #статистика зарплати у Чернівецькій області
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...