• Головна
  • Спалах кишкових інфекцій в смт. Путила на Буковині: оперативна інформація
Фото
14:24, 2 жовтня 2019 р.

Спалах кишкових інфекцій в смт. Путила на Буковині: оперативна інформація

Фото
Фото ілюстративне

Фото ілюстративне

Станом на 9-00 02.10.2019 до Державної установи «Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України» надійшли повідомлення про захворювання 86 осіб, з них 28 дітей, які 29.09.2019 – 30.09.2019 вживали страви на весіллі в одному з барів смт. Путила Путильського району Чернівецької області.

Про це повідомляють ДУ "Чернівецький обласний лабораторний центр МОЗ України" та проект з розвитку системи Громадського здоров'я в Чернівецькій області.

19 осіб з тих, що звернулися, госпіталізованоКНП «Вижницька районна лікарня» (м. Вашківці), з них – 5 дітей, до КЗ «Путильська ЦРЛ»  – 5 осіб, з яких – 1 дитина, до ОКУ «Обласна клінічна лікарня» м. Чернівці – 4 дорослих. Іншим хворим надана перша медична допомога, призначено амбулаторне лікування та ведеться спостереження. 

У ході епідеміологічного розслідування взято зразки харчів, питної води, змивів з об’єктів довкілля для проведення лабораторних досліджень.

З метою координації дій щодо проведення епідеміологічного розслідування, заходів локалізації та ліквідації спалаху утворено оперативний штаб, до складу якого ввійшли спеціалісти Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації та фахівці Державної установи «Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України».  

Читайте також: спалахи гострих кишкових інфекцій в смт. Путила та смт. Красноїльськ: важлива інформація для буковинців.

#гостре інфекційне захворювання #кишкові інфекції в смт. Путила #гострі кишкові інфекції
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...