• Головна
  • Конкурс відеоблогів для школярів стартував у Чернівцях: приз - поїздка в Представництво ООН в Україні
Фото
10:26, 4 жовтня 2019 р.

Конкурс відеоблогів для школярів стартував у Чернівцях: приз - поїздка в Представництво ООН в Україні

Фото
Фото з сайту unsplash.com

Фото з сайту unsplash.com

У Чернівцях розпочався конкурс відеоблогів для школярів на тему «Цілі сталого розвитку для Чернівців».

Про це повідомляє офіційний сайт Міської ради.

Організаторами конкурсу є Буковинська агенція регіонального розвитку в партнерстві з Управлінням освіти Чернівецької міської ради. Партнерами конкурсу також є Представництво ООН в Україні, проект «Інтегрований розвиток міст в Україні» (GIZ), Британська рада в Україні, Перші київські курси іноземних мов, магазин туристичного спорядження “Gorgany”.

Участь у конкурсі можуть взяти команди у складі 3-х учнів одного закладу загальної середньої освіти, які готові зняти відео тривалістю до одної хвилини, в якому розказати про актуальність однієї чи декількох цілей сталого розвитку для Чернівців. Відео та заявки приймаються до 21 жовтня 2019 року на електронну пошту: [email protected].

З детальними умовами конкурсу можна ознайомитись на сайті організаторівhttp://www.bard.cv.ua/home/announcements/konkursvideo2019.

«Конкурсні відео можуть стосуватись таких тем як стала мобільність, інклюзія, гендерна рівність, відповідальне споживання, кліматичні дії, розвиток громад, здоров’я та добробут – тобто всього, що включено в порядок денний України та ще 192 країни до 2030 року. Більшість з цих тем є дуже актуальним для нашого міста, тому нам цікавий погляд молоді, можливо у відео ми побачимо оригінальні пропозиції щодо вирішення таких проблем», – зазначила Тетяна Лебухорська, голова Буковинської агенції регіонального розвитку.

Konkurs-videoblogiv-500x500.png

Konkurs-videoblogiv-500x500.png

«Ми не просимо і не будемо оцінювати якість самого відео чи його монтажу. Для нас важлива якість контенту – чіткість та ясність основної думки,  відповідність тематики відео одній або декільком цілям сталого розвитку, актуальність тематики відео для Чернівців. Саме за цими критеріями будуть визначатись 3 команди-переможці у номінації «гран-прі», які й отримають в подарунок поїздку в Представництво ООН в Україні для всіх членів команди та представника школи», – розповідає координаторка заходів Буковинської агенції регіонального розвитку Анастасія Головченко.

Конкурс передбачає ще такі номінації:

«Вибір міста» – переможці будуть визначатись за результатами інтернет-голосування у мережі Facebook. Команди змагатимуться за подарункові сертифікати від магазину "Gorgany" та велосипедну парковку для школи.

«Влог іноземною мовою» – переможці номінації визначаються та нагороджуються командою Перших київських курсів іноземних мов.

Нагородження переможців у всіх номінаціях відбудеться у період 25 жовтня – 10 листопада 2019 року.

Читайте також: Чернівецькому національному університету ім. Юрія Федьковича - 144 роки!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#конкурс #представництво ООН в Україні #школа
11,3
Високі оцінки користувачів за Достовірність
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...