Фото
18:27, 15 жовтня 2019 р.

Буковинці стали чемпіонами та призерами Чемпіонату світу з кікбосингу - ФОТО

Фото
З 9 по 13 жовтня в місті Свідниця у Польщі проходив Чемпіонат світу з кікбоксингу WKA, в якому прийняли участь збірні 30 країн.

Як повідомляє місцеве видання Сторожинець інфо, Сторожинецький клуб кікбоксингу К-1 FANAT, завдяки спонсорам Думітру Морхану (ТОВ “Буковинський завод мінеральних вод”) та Любімському Олексію, теж відправився в Польщу.

Тренером Сторожинецького клубу Кікбоксингу К-1 FANAT є Президент Чернівецької обласної федерації кікбоксингу, сторожинчанин, майстер спорту з кікбоксингу Дробот Володимир.

Буковинські спортсмени, захищаючи честь свого клубу, посіли такі місця:

• Ілько Денис – бронзовий призер Чемпіонату Світу з кікбоксингу, зайняв третє місце;
  • Трачук Тарас – срібний призер Чемпіонату Світу з кікбоксингу, поступившись у фіналі по очкам супернику, який на 25 кг був важчим, оскільки вагова в його віковій категорії була 67+ кг., зайняв друге місце;
  • Шкляр Максим – став Чемпіоном Світу з кікбоксингу, перше місце.

“Ви можете гордитися кікбоксерами з клубу К-1 FANAT і ми надіємося, що влада якось зможе, чи краще сказати захоче, змотивувати наших чемпіонів та призерів світу з кікбоксингу, щоб вони могли і хотіли далі прославляти нас та наш рідний край, а ці спортсмени, в свою чергу, будуть мотивувати інших і наступних”, - каже тренер Володимир Дробот.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію