• Головна
  • На строкову службу вирушила чергова команда буковинців - ФОТО
Фото
14:19, 24 жовтня 2019 р.

На строкову службу вирушила чергова команда буковинців - ФОТО

Фото
На строкову службу вирушила чергова команда буковинців - ФОТО

Вчора чергова команда юнаків вибула для проходження строкової служби в 101 окремій бригаді охорони Генерального штабу. До хлопців ставляться дещо підвищені вимоги щодо стану здоров’я, фізичної підготовки та морально-ділових якостей.

Про це повідомляє пресслужба Чернівецького ОВК.

До складу цієї команди зарахований, зокрема, Сергій з Вижницького району, якому 24 жовтня виповниться 22 роки. Юнак мав бажання служити та каже, що навіть зрадів отримавши повістку.

«Для мене особисто це новий важливий етап в житті, який хочу пройти достойно. А загалом строкова служба потрібна для держави, тому що хлопці стають чоловіками, здатними в будь-який момент, її захистити», - каже хлопець.

Після служби юнак планує професійно займатися музикою, та припускає, що це буде кар’єра у військовому оркестрі бригади, в якій служитиме, адже про таку перспективу вже поінформований.

Також до Києва вирушив 20 річний Іван з Новодністровська, який прибув до військкомату, не чекаючи повістки. Він знав, що таким чином матиме змогу потрапити у військову частину за власним вибором. Іван очікує, що армія виховає його, зміцнить дух та допоможе стати кращим. Хлопця проводжає батько, який теж колись відслужив, а сьогодні гордий сином.

Протягом терміну служби, згідно з нормами законодавства, за хлопцем зберігатиметься посада техніка-електрика, яку він займав та середньомісячний заробіток протягом всього терміну служби. Чи повернеться на попереднє місце роботи, Іван не впевнений - каже, що думає про можливість в майбутньому укласти контракт, та для початку спробувавати, що таке армія.

Майор Олег Станішевський, заступник начальника штабу 101 окремої бригади охорони Генерального штабу, який прибув на збірний пункт з метою відібрати для неї строковиків, розповідає, що значна їх частин залишається та пов’язує майбутнє з Збройними силами.

З його слів, це обумовлено перевагами військової служби за контрактом загалом та, зокрема, гарними умовами та відношенням офіцерів до підлеглого особового складу саме в цій бригаді.

«Хлопці укладають контракт строком від 3 до 5 років і продовжують службу в нашій військовій частині, - каже офіцер, - При цьому у них є перспектива кар’єрного зростання, тобто отримання сержантського звання, підготовка на курсах підвищення кваліфікації та, за наявності вищої освіти, отримання звання молодшого лейтенанта.

Всього за час чергової осінньої призовної кампанії заплановано призвати 420 буковинців. Станом на 23 жовтня до військових частин ЗСУ та інших військових формувань вже направлено 184 юнаків.

Жоден з них ні в якому разі не залучатиметься до виконання завдань в районі проведення операції Об’єднаних сил.

Читайте також: презентували меню для чернівецьких школярів - ФОТО.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#служба #юнаки
12,0
Високі оцінки користувачів за Достовірність
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...