• Головна
  • Пошкодження у конструкції пісколовок водоканалу у Чернівцях усуне підрядник
11:19, 1 листопада 2019 р.

Пошкодження у конструкції пісколовок водоканалу у Чернівцях усуне підрядник

Пошкодження у конструкції пісколовок водоканалу у Чернівцях усуне підрядник

Комісійне обстеження  стану горизонтальних пісколовок очисних споруд  КП «Чернівціводоканал» проведено за дорученням  міського голови Олексія Каспрука з метою виявлення та усунення пошкоджень в їх конструкції та  забезпечення подальшої безпечної експлуатації очисних споруд.

Про це повідомляє пресслужба Чернівецької міської ради.

В обстеженні взяли участь заступник заступник міського голови  Володимир Середюк, фахівці КП «Чернівціводоканал», департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин, а також представники підрядної організації ТзОВ «Дельта Буд».

В ході комісійного обстеження встановлено, що на кутових з’єднаннях бетонних конструкцій пісколовки з’явилися тріщини, які можуть спричинити порушення герметичності споруди.

За результатами обстеження вирішено зобов’язати підрядну організацію «Дельта Буд» на виконання гарантійних зобов’язань власним коштом терміново провести роботи щодо усунення виявлених пошкоджень та тріщин, до початку робіт встановити контрольні маячки для постійного моніторингу стану бетонних конструкцій. 

Для забезпечення виконання ремонтних робіт КП «Чернівціводоканал» тимчасового виведе почергово пісколовки з робочого процесу.

Під час ремонтних робіт фахівці КП «Чернівціводоканал» та технагляду департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин спільно з представниками підрядної організації забезпечать постійний моніторинг за станом пісколовок.

Ремонтні роботи будуть проведені у стислі терміни.

Читайте також: обкрадав будинки буковинців - тернополянин отримав майже 5 років в’язниці.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#пісколовки #водоканал
11,3
Високі оцінки користувачів за Достовірність
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...