• Головна
  • Чернівці і Буковина «очима серця» старого австрійця - книга спогадів скоро побачить світ
Фото
11:27, 1 листопада 2019 р.

Чернівці і Буковина «очима серця» старого австрійця - книга спогадів скоро побачить світ

Фото
Чернівці і Буковина «очима серця» старого австрійця - книга спогадів скоро побачить світ

На початку листопада у «Видавництві 21» побачить світ книга спогадів відомого австрійського письменника, журналіста, уродженця Чернівців Ґеорґа Дроздовського (1899–1987) «Тоді в Чернівцях і довкола. Спогади старого австрійця». 

Як повідомляють у "Видавництві 21", переклад з німецької здійснив Петро Рихло, також він підготував післямову «Я все ще вірю, що Орфей співає» та ґлосарій.В оформленні обкладинки використано картину Оскара Ласке «Площа возз’єднання та ратуша» (1934, папір, акварель по літографії).

Видання здійснено за сприяння Чернівецької міської ради в рамках програми підтримки книговидання імені бургомістра Антона Кохановського та Товариства Ґеорґа ДроздовськогоКлаґенфурт, Австрія (Georg Drozdowski Gesellschaft KlagenfurtÖsterreich). З 1 по 10 листопада на сайті видавництва книгу можна буде придбати за передпродажною ціною.

«Тоді в Чернівцях і довкола. Спогади старого австрійця» – це портретний зліпок Чернівців і панорама Буковини початку ХХ століття та періоду між двома світовими війнами. За словами Петра Рихла, «це твір про Буковину, про те, якою вона запам’яталася письменникові очима серця». Цікаво й дотепно, з непідробним гумором, а часто з сумом за втраченим переповідає автор пам’ятні події, веселі бувалиці, неординарні міські історії, відтворює звичаї та обряди народностей, що проживали тут, змальовує стиль їхнього життя, їхні традиції та побут. Книга становить значний інтерес для істориків, етнологів, краєзнавців, усіх, хто прагне більше довідатись про недавнє минуле Буковинського краю.

Читайте також: пошкодження у конструкції пісколовок водоканалу у Чернівцях усуне підрядник.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#книга #спогади
11,3
Високі оцінки користувачів за Достовірність
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...