
12:09, 6 листопада 2019 р.
Встановити наземні пожежні гідранти просять у Чернівцях, - петиція

Жителі міста просять встановити у місті наземні пожежні гідранти, оскільки це пришвидшить роботу пожежної служби.
Відповідна петиція з'явилася в Єдиній системі електронних петицій.
Автор звернення зазначає, що зараз пожежні гідранти підземні. Пожежникам доводиться залазити до люку, аби під’єднати воду під час пожежі. На це доводиться витрачати час.
"Пожежний автомобіль використовує власний запас води нормативно за 5 хв. Дозаправка можлива або у депо, або від гідранту, або безпосередньо з водойм. Проте з об’єктивних обставин, альтернативи гідрантам в Чернівцях немає. Підземні гідранти, не зважаючи на свою дешевизну, мають ряд мінусів.
Зокрема, виникає проблема неправильно припаркованих авто на колодязях гідрантів та необхідності відкопування їх з-під снігу взимку. Під час гасіння будинку на Івана Франка, 5 пожежники довго не могли знайти підземні гідранти", - йдеться у тексті петиції.
Зазначимо, що станом на 6 листопада петицію підписали 13 осіб з 250 необхідних.
Читайте також: сказ у домашньої собаки зафіксували у Чернівцях.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
21:21
Вчора
20:12
Вчора
18:45
Вчора
15:20
Вчора
14:35
Вчора
13:00
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
17:37, 3 червня
17:37, 3 червня
17:37, 3 червня
15:12, 10 червня
00:00, 17 березня
live comments feed...
Коментарі