• Головна
  • Науковці з кількох країн приїдуть на конференцію в Чернівці
12:44, 7 листопада 2019 р.

Науковці з кількох країн приїдуть на конференцію в Чернівці

Науковці з кількох країн приїдуть на конференцію в Чернівці

14-15 листопада 2019 року у Чернівцях відбудеться міжнародна наукова конференція «Муніципальні читання імені Антона Кохановського»

Як повідомляють у Чернівецькому центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації, захід відбудеться у Червоній залі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича (вул. Коцюбинського, 2).

У цій міжнародній науковій конференції «Муніципальні читання імені Антона Кохановського»візьмуть участь представники органів місцевого самоврядування та місцевих органів державної влади, експерти, науковці, лідери неурядових організацій з України, Польщі, Румунії, Молдови, Білорусії.

Реєстрація учасників о 9.30, початок – о 10.00

15 листопада в рамках Муніципальних читань відбудеться круглий стіл «Взаємодіяорганів влади з інститутами громадянського суспільства на муніципальному рівні» (м. Хотин Чернівецької області).

Метою проведення читань є фахове обговорення актуальних питань, пов'язаних із вивченням досвіду вітчизняного та зарубіжного муніципального управління в умовах реалізації адміністративної реформи та європейської інтеграції України шляхом адаптації змісту і форм діяльності органів місцевого самоврядування до моделей та практик, які успішно діють у країнах ЄС, та вироблення науково-практичних рекомендацій з цього кола питань.

Організатори муніципальних читань:

  • Чернівецька міська рада;

  • Чернівецький регіональний Центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій; 

  • Кафедраполітології та державного управління Чернівецького національного університетуім. Ю.Федьковича;

  • Представництво Фонду Ганса Зайделя в Україні.

Читайте також: увага! Без води до вечора значна частина Чернівців.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#наукова конференція #чернівці
12,0
Високі оцінки користувачів за Достовірність
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...