• Головна
  • 300 млн. грн. на «Доступне житло» та 200 млн. грн. на іпотеку для ВПО та учасників АТО/ООС - інформація для буковинців
Фото
19:07, 9 листопада 2019 р.

300 млн. грн. на «Доступне житло» та 200 млн. грн. на іпотеку для ВПО та учасників АТО/ООС - інформація для буковинців

Фото
300 млн. грн. на «Доступне житло» та 200 млн. грн. на іпотеку для ВПО та учасників АТО/ООС - інформація для буковинців

Згідно зі змінами до Закону України  «Про Державний бюджет України на 2019 рік», на 300 млн. грн. збільшили обсяг фінансування за програмою «Доступне житло» та передбачені додатково 200 млн гривень на фінансування нової бюджетної програми, що спрямований на надання довгострокових іпотечних кредитів на купівлю житла внутрішньо переміщеним особам, учасникам проведення антитерористичної операції та/або учасникам проведення операції Об’єднаних сил.

​Про це повідомляють на сайті Чернівецької ОДА.

Розмір держпідтримки за програмою «Доступне житло» складає 30% для громадян, які потребують покращення житлових умов та 50% для учасників проведення антитерористичної операції та/або учасників  проведення операції Об’єднаних сил та внутрішньо переміщених осіб. 

​Видатки за новою бюджетною програмою в обсязі 200 млн. грн. спрямують на надання пільгового довгострокового державного кредиту внутрішньо переміщеним особам, учасникам проведення антитерористичної операції та/або учасникам проведення операції об’єднаних сил на придбання житла у рівних частинах (100 млн грн для кредитування ВПО та 100 млн грн для учасників АТО та/або ООС). Кредит надаватимуть терміном до 20 років, відсоткова ставка становитиме 3% річних.

Читайте також: за виловлення краснопірки буковинцям загрожує штраф - рибпатруль.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#доступне житло #держбютжет #бютжетна реформа
12,0
Високі оцінки користувачів за Достовірність
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...