• Головна
  • Майже 250 неналежно оформлених працівників на Буковині виявили держінспектори
Фото
16:35, 18 листопада 2019 р.

Майже 250 неналежно оформлених працівників на Буковині виявили держінспектори

Фото
Майже 250 неналежно оформлених працівників на Буковині виявили держінспектори

Запобігання використанню незадекларованої праці є одним із пріоритетних напрямів діяльності Управління Держпраці у Чернівецькій області.

Про це повідомляють на сайті Чернівецької ОДА.

Упродовж 10 місяців 2019 року головні державні інспектори Держпраці виявили 248 працівників, допущених до роботи без оформлення трудового договору. З них - 177 працівників працювали без оформлення трудових відносин; 49 - без належного оформлення трудових відносин (на підставі цивільно-правових угод, які мали ознаки трудових); із 22 особами роботодавці уклали трудові договори, але допустили до роботи без повідомлення про факти працевлаштування територіальний орган Державної податкової служби.

Лише у жовтні 2019 року інспектори територіального органу Державної служби України з питань праці встановили факти неоформлених трудових відносин у двох фізичних осіб - підприємців: 55 працівників допущені до роботи без належного працевлаштування.

За результатами інспекційних відвідувань та інформаційно-роз’яснювальної роботи від початку 2019 року між роботодавцями та найманими працівниками укладені 3019 трудових угод..

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України № 649-р «Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення», Управлінням Держпраці у Чернівецькій області спільно з представниками Державної податкової служби, Головного управління Пенсійного Фонду України у Чернівецькій області, іншими органами виконавчої влади за участю представників органів місцевого самоврядування в регіоні проводяться комплексні заходи.

Загалом здійснені 303 комплексних заходи, під час яких виявлені 373 працівників, допущених до роботи без належного оформлення. Легалізована праця 522 осіб.

Читайте також: на Буковині цього року розпочали свій бізнес понад 5,9 тисяч платників.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#працевлаштування #оформлення #трудовий договір
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...