• Головна
  • Обговорення актуальних проблем зовнішньої політики України у Чернівцях
фото
15:21, 24 листопада 2019 р.

Обговорення актуальних проблем зовнішньої політики України у Чернівцях

фото
Михайло Павлюк, Роман Петришин, Олександр Добржанський, Юрій Макар на пленарному засіданні конференції

Михайло Павлюк, Роман Петришин, Олександр Добржанський, Юрій Макар на пленарному засіданні конференції

22 листопада у Чернівцях на базі факультету історії, політології та міжнародних відносин Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича пройшла 13-та Міжнародна науково-практична конференція студентів та молодих вчених «Актуальні проблеми зовнішньої політики України». Цьогоріч участь в обговоренні питань зовнішньополітичної діяльності України, здобутків та проблем дипломатичної служби нашої держави, особливостей та проблемних моментів співпраці із країнами-сусідами та міжнародними організаціями взяли молоді науковці з України, Грузії, Молдови, Данії, Польщі.

На відкритті форуму з вітальним словом виступили професор, ректор Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича Роман Петришин, декан факультету історії, політології та міжнародних відносин, професор Олександр Добржанський, завідувач кафедри міжнародних відносин, професор Юрій Макар, виконуючий обов’язки голови Чернівецької облдержадміністрації Михайло Павлюк. Зокрема, він зазначив: «Дана міжнародна науково-практична конференція є хорошим молодіжним науковим майданчиком, котрий сприяє регіональній науковій співпраці, розумінню національних інтересів України, розширенню міжнародного освітнього співробітництва. Крім того, це унікальна можливість вчитися у старших колег та обмінюватися думками, щоб долати стереотипи у сприйнятті молоддю їх ролі у долі нашої держави», - переконаний Михайло Павлюк.

Під час секційної роботи обговорювалися різноманітні питання зовнішньополітичної діяльності України, здобутки та проблеми дипломатичної служби нашої держави, особливості та проблемні моменти співпраці із країнами-сусідами та міжнародними організаціями тощо. Найбільш обговорюваними були доповіді, присвячені інформаційній війні в Україні та кібербезпеці, шляхам вирішення українсько-російського конфлікту на Сході, питанням публічної дипломатії та подвійного громадянства (на прикладі Чернівецької області), безпеці в Чорному морі та співробітництву України із ЄС і НАТО.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#міжнародна конференція #ЧНУ #студенти #наука #молоді вчені
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...