• Головна
  • Як "Врятувати Чернівці" - рецепт від громадських активістів
фото
14:30, 28 листопада 2019 р.

Як "Врятувати Чернівці" - рецепт від громадських активістів

фото
фото надане ГО "Буковинська агенція регіонального розвитку"

фото надане ГО "Буковинська агенція регіонального розвитку"

На Буковині громадські активісти почали практикувати проведення хакатонів. Такий вид заходів набуває широкої популярності, адже в рамках його здійснення команди вирішують певну проблему в обмежений період часу. В кінці хакатону кожна з команд представляє свій результат, а переможці отримують винагороди та необхідну підтримку під час доопрацювання та запуску свого проекту.

Громадська організація "Буковинська агенція регіонального розвитку” анонсує про проведення хакатону "Врятувати Чернівці" 14-15 грудня цього року. Хакатон “Врятувати Чернівці” – це два дні дослідження Чернівців та роботи з даними міста, де зберуться експерти та небайдужі до міських проблем люди, щоб створити продукт, який дозволить виявити існуючі проблеми у сфері екології, транспорту, урбаністики, освіти, медицини та ін. та запропонувати варіанти їх вирішення.
Основним продуктом, котрий потрібно розробити на хакатоні, є аналіз даних про місто Чернівці (Чернівецьку міську раду). Даний аналіз дозволить виявити існуючі проблеми та запропонувати варіанти їх вирішення.
До участі запрошуються команди у складі 3-5 учасників. Участь у хакатоні — безкоштовна.

Довідка: Хакатон відбувається у рамках проекту “Як працює місто?” від ГО “Буковинська агенція регіонального розвитку”.
Проект “Як працює місто?” впроваджується в рамках проекту “Реалізація регрантингової програми у Чернівцях, Червонограді і Житомирі”, що впроваджується ГО "Центр “Жіночі перспективи” у співпраці з Антикорупційною ініціативою Європейського Союзу в Україні (EUACI). EUACI фінансується Європейським Союзом та співфінансується і впроваджується Міністерством закордонних справ Данії (DANIDA).

Читайте також: 28 листопада в історії Буковини 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#хакатон #громадські активісти #міська влада
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...