• Головна
  • Чернівці - серед регіонів, де відремонтують дороги до 2023 року
12:46, 30 листопада 2019 р.

Чернівці - серед регіонів, де відремонтують дороги до 2023 року

Фото - УНІАН

Фото - УНІАН

Керівник "Укравтодору" розповів, що серед пріоритетних доріг для ремонту будуть траси на тих напрямках, де відсутні нормальні сучасні автошляхи. Серед них названі і Чернівці. Аварійні автошляхи в Україні будуть обіцяють відремонтувати до 2023 року.

Про це в ефірі програми "Право на владу" на телеканалі "1+1" заявив голова Державного агентства автомобільних доріг України Олександр Кубраков, пише УНІАН. 

"В Україні зараз, якщо брати основні дороги, близько 7 тисяч кілометрів – в аварійному стані", - наголосив він. За словами чиновника, на їх ремонт основних магістралей потрібно кілька років і стабільне фінансування.

"Ми розраховуємо, що при існуючому фінансуванні та при залученні додаткових коштів – це приблизно три роки", - сказав керівник автодору.

Посадовець також пояснив, що першочергові напрямки визначалися за кількома параметрами. "Перше – це рівень зносу. Таких доріг багато. Друге – трафік, який може бути по цих дорогах, коли вони будуть відбудовані. І соціально-економічний ефект, який теж вираховується", - зауважив він. Керівник Укравтодору також розповів, що серед пріоритетних доріг для ремонту будуть траси на тих напрямках, де відсутні нормальні сучасні автошляхи.

"Миколаїв, Суми, Кривий Ріг, Чернівці, Кіровоград", - перелічив такі напрямки Кубраков. 

Читайте також: скажену лисицю помітили на вулицях Чернівців.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#дороги #ремонт #чернівці
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...