фото
23:09, 6 грудня 2019 р.
Буковинка перемогла на Кубку України із вільної боротьби серед жінок
фото
Вихованки Чернівецької обласної ДЮСШ Соломія Винник та Богданя Ящук (тренер-викладач Сергій Одинак) привезли нагороди з Кубку України із вільної боротьби серед жінок, який відбувся 3 - 6 грудня у Києві.
Про це повідомляє пресслужба Чернівецької ОДА.
Соломія Винник стала переможницею у ваговій категорії до 55 кг. У першій сутичці Соломія здолала опір борчині з Закарпаття (12:2), в другому колі з рахунком 10:0 перемогла діючу чемпіонку України, представницю Харківської області. З таким же рахунком на користь Соломії закінчився пів фінальний поєдинок проти чемпіонки України до 23 років, представниці Львова. У фінальному поєдинку буковинка впевнено перемогла ще одну представницю міста Лева.
Цією перемогою Соломія здобула право представляти нашу державу на чемпіонаті Європи серед жінок, який пройде з 8 по 12 лютого 2020 року в Римі.
Богдана Ящук виборола бронзову нагороду у ваговій категорії до 50 кг. На турнірі Богдана здобула три перемоги, і тільки в одному поєдинку поступилась чемпіонці змагань.
Читайте також: водій збив світлофор у Чернівцях.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:02
25 липня
16:01
25 липня
14:04
25 липня
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
live comments feed...
Коментарі