• Головна
  • Діти з небагатих родин більш залежні від смартфонів - цікаве буковинцям
12:05, 10 грудня 2019 р.

Діти з небагатих родин більш залежні від смартфонів - цікаве буковинцям

Діти з небагатих родин більш залежні від смартфонів - цікаве буковинцям

Дослідження в США показало, що діти з малозабезпечених сімей проводять зі смартфонами на дві години на день більше, ніж діти з багатих.

Це відбувається незважаючи на те, що діти з сімей з більш високим доходом мають більше гаджетів, запевняють автори дослідження, пише nv.ua.

За даними організації Common Sense Media в сім'ях, де батьки заробляють менше $ 35 тисяч на рік, діти 8−12 років користуються гаджетами по 6 годин на день. А ось в сім'ях з щорічним доходом понад $ 100 тисяч діти витрачають на смартфони на дві години на день менше.

Експерти вважають, що така закономірність з’явилася тому, що смартфони стали відносно дешевими, особливо в порівнянні з тим, що вартість доступу до гуртків і спортивних секцій не знижується.

За словами авторів роботи, ці дані відображають низку соціально-економічних відмінностей, включаючи доступ до позакласних занять, а також те, як сприймаються технології. Це також показує зміну в тому, як ми розуміємо так звану цифрову нерівність: це більше не просто доступ до технологій, але і можливість обмежувати цей доступ.

«Ці результати повторювалися протягом останніх кількох років», — говорить Вікі Райдоут, провідний автор роботи. Але необхідно провести додаткові дослідження, щоб пояснити і зрозуміти причини такої нерівності і її наслідки.

«Ми насправді не говоримо, що це погано чи добре, але це явна різниця. Це різниця, до якої ми можемо захотіти придивитися», — сказала Райдоут.

Вона додала: «В певній мірі ви могли б сказати, що користувачі з низькими доходами використовують засоби масової інформації, щоб компенсувати відсутність можливостей в інших сферах життя, будь то навчання, спілкування з іншими, доступ до інформації або розваги».

Але є і більш позитивні фактори такої нерівності.

«Частково це вищий рівень ентузіазму по відношенню до більшості форм медіа. Безліч дітей є першопрохідцями і новаторами», — додала вона.

Читайте також: буковинця та закарпатця затримали за порушення прикордонного режиму.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#смартфон #діти
Високі оцінки користувачів за Достовірність
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...