![](https://s.0372.ua/section/logo/upload/pers/43/logo.png?20240727)
12:17, 25 грудня 2019 р.
Вибираємо штучну ялинку правильно - поради буковинцям від Держпродспоживслужби
![Вибираємо штучну ялинку правильно - поради буковинцям від Держпродс... Вибираємо штучну ялинку правильно - поради буковинцям від Держпродспоживслужби](/dist-assets/images/cap.jpg)
Вибору штучної ялинки треба приділити особливу увагу, адже біля святкової красуні дорослі й діти проводять немало часу.
Вони, як і ялинкові прикраси, не підлягають обов’язковій сертифікації, але повинні мати документи, що засвідчують їх якість, повідомляє пресслужба Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області.
Перед покупкою попросіть продавця показати Вам цей документ, адже штучна ялинка знаходитиметься в оселі не один рік. Перш ніж купувати ялинку, якою б гарною і прийнятною за ціною вона не була, обов’язково поцікавтеся у продавця, з якого матеріалу вона виготовлена. Наприклад, поліпропілен – це полімер, який не виділяє токсичних речовин, з нього ще виготовляють тару для пакування продуктів харчування.
Полівінілхлорид – пластик, що виготовляється з невідновних нафтових ресурсів. Якщо деревце з цього матеріалу стоїть у приміщенні недовго і діти не мають можливості запхати його гілочку до рота – безпосередньої загрози їхньому здоров’ю немає. Але лише за умови, що вміст свинцю в ялинці не перевищує норми.
Якщо ялинка має неприємний запах, сподіватися на те, що він “вивітриться”- не варто. Це може бути сигналом наявності токсичних речовин у матеріалі, з якого її зроблено. У будь-якому разі не варто ставити штучну ялинку у кімнаті, де дитина спить чи проводить багато часу.
Читайте також: Forbes назвав найбільш високооплачуваних письменників року - цікаве буковинцям.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:02
25 липня
16:01
25 липня
14:04
25 липня
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
16:04, 16 липня
18:56, 18 липня
15:58, 16 липня
18:56, 18 липня
16:02, 16 липня
live comments feed...
Коментарі