• Головна
  • Дві чернівецькі школи у ТОП-100 за рейтингом "Фокус"
фото
09:15, 26 грудня 2019 р.

Дві чернівецькі школи у ТОП-100 за рейтингом "Фокус"

фото
фото ілюстративне

фото ілюстративне

Всеукраїнський журнал "Фокус" декілька років поспіль формує рейтинг найкращих шкіл України. Цьогоріч до гімназії №4, що вже була у ТОП-100 у 2018 році, війшов і Чернівецький ліцей №1.

Щоб оцінити рівень конкуренції та академічні успіхи випускників, щотижневий суспільно-політичний журнал та інтернет-ресурс "Фокус" складає рейтинг "100 найкращих шкіл України". Впродовж трьох отсанніх років за основу рейтингу взято єдину методологію - результати складання зовнішнього незалежного оцінювання випускниками українських шкіл. 

Як зазначає видання, за досліджуваний період зріс середній бал результатів ЗНО, що безпосередньо вплинуло на рейтинг тих шкіл, котрі потрапили у сотню найкращих. Варто наголосити, що у ТОПі є не тільки традиційно школи міст-мільйонників (Київ, Харків, Львів), а й невеликих міст. Наприклад, гімназія імені О. Партицького із міста Жидачів Львівської області у 2019 р. піднялася з 925 на 94 місце. Натомість ліцей "Мала академія наук" із м. Біла Церква втратив 54 позиції, опустившись з 18 на 72 місце рейтингу. Лідерство третій рік поспіль зберігає Київський ліцей "Інтелект".

У цьому році до ТОП-100 ввійшов і Чернівецький ліцей №1, зайнявши 69 місце у рейтингу. Проте Гімназія №4 м. Чернівці втратила 23 позиції, опинившись на 90 місці.

Як і в минулому році, до сотні найкращих не ввійшли школи Житомирської, Закарпатської, Луганської та Чернігівської областей. Як зазначають у виданні, рейтинг показує зростання конкуренції поміж випускниками різних типів навчальних закладів України.  

Читайте також: Двоє буковинців увійшли до 100 найвпливовіших людей України

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ТОП-100 #рейтинг #Фокус #найкращі школи України
Високі оцінки користувачів за Достовірність
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...