• Головна
  • Спецодяг, як правильно вибрати робочий одяг?
Реклама
16:37, 23 грудня 2019 р.

Спецодяг, як правильно вибрати робочий одяг?

Реклама

Картинки по запросу Спецодяг, як правильно вибрати робочий одяг?

Спецодяг та спецвзуття для службовців, мабуть, є одним із найвідоміших напрямків, пов’язаних із діяльністю роботодавців у галузі охорони та безпеки праці. Багатий асортимент спецодягу та спецвзуття в Києві з доставкою по Україні, представляє наш інтернет-магазин спецодягу. Чим відрізняється захисний одяг, та які зобов’язання роботодавця в цьому питанні?

Спецодяг - що кажуть правила

Згідно правил, роботодавець зобов’язаний безкоштовно надати працівникам захисний одяг та взуття в ситуації, коли їхній власний одяг може бути пошкоджений або значно забруднений, а також у випадках, коли цього вимагають технологічні, санітарно-гігієнічні та професійні причини охорони праці. У той же час це власність роботодавця, тому він зобов’язаний надавати рішення, що дозволяють прати, утримувати, ремонтувати чи знезаражувати їх таким чином, щоб вони не втрачали необхідних функціональних та захисних властивостей.

Положення про охорону праці точно вказують на відповідальність роботодавця у сфері купити спецодяг та спецвзуття, а також чітко обумовлює обов'язок працівника фактично користуватися обладнанням під час роботи. Оскільки основні нормативні акти в цьому відношенні можна знайти як в загальних положеннях (кодекс законів про працю), так і внутрішніх (нормативно-правових актах), ці питання не повинні створювати великих проблем на етапі впровадження.

В епоху рішень електронної комерції ви можете легко та швидко придбати набір спецодягу для людини на будь-якому робочому місці. Однак виявляється, що такий широкий доступ та безліч пропозицій спецодягу часто означають, що, вибираючи конкретні рішення, деякі роботодавці не завжди орієнтуються на те, що найважливіше – це безпека працівника.

Немає законодавчих положень, які б прямо визначали, який робочий одяг слід забезпечити для конкретних потреб та робочих місць. Звичайно, в кожному закладі повинна бути внутрішня таблиця розподілу одягу та взуття із зазначенням типів робочих місць, де їх потрібно використовувати, характеру, передбачуваних періодів використання тощо. Це достатнє рішення, але лише якщо розподіл на окремі робочі місця було здійснено після фактичного аналізу діяльності, яку буде виконувати конкретна група людей, умов, в яких вони будуть перебувати, а також тоді, коли на етапі закупівлі враховуються не тільки естетичні цінності виробів, але перш за все їх функціональні особливості. Оснащуючи працівників робочим одягом, ви повинні повністю усвідомлювати, що це матиме прямий вплив на їх здатність безпечно виконувати свої завдання.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...