![](https://s.0372.ua/section/logo/upload/pers/43/logo.png?20240727)
фото
10:12, 28 грудня 2019 р.
Виплатити "13 зарплату" вимагали буковинські вчителі
фото
![фото порталу Сторожинець.Інфо фото порталу Сторожинець.Інфо](/dist-assets/images/cap.jpg)
фото порталу Сторожинець.Інфо
Вчора, 27 грудня 2019 року, учителі Сторожинецької ЗОШ №1 та Сторожинецького ліцею запитували міського голову про причини невиплати щорічної грошової винагороди за сумлінну працю, яка передбачена згідно чинного законодавства.
Вчора, 27 грудня, освітяни м. Сторожинець передали в секретаріат клопотання про надання щорічної грошової винагороди за сумлінну працю, яка передбачена згідно чинного законодавства. До документу долучили листи з підписами. Як повідомляє ресурс Сторожинець.Інфо, своє прохання учителі аргументували тим, що у інших громадах та навчальних закладах управління освіти РДА виплатили передноворічну "13 зарплату", а освітяни Сторожинецької громади залишилися без цієї традиційної виплати.
Поспілкуватися обуреним учителям вдалося спочатку з начальником відділу освіти міської ради Ярославом Стрілецьким, потім до нього долучився перший заступник міського голови Петро Брижак, а вже після цього до присутніх вийшов голова громади Микола Карлійчук.
Місцеві чиновники аргументували відсутність виплати браком коштів, які були витрачені міською радою на ліквідацію наслідків градобою. Освітяни зазначали, що ситуація з відсутністю виплат була і минулого року, але аргументація була іншою.
Наразі питання про виплату "13 зарплати" вчителям Сторожинецької ЗОШ №1 та Сторожинецького ліцеюне вирішено.
Читайте також: Буковинські поліцейські контролюють ситуацію на виборчих дільницях Заставнівщини
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:02
25 липня
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
16:00, 16 липня
16:01, 16 липня
16:04, 16 липня
18:56, 18 липня
18:56, 18 липня
live comments feed...
Коментарі