![](https://s.0372.ua/section/logo/upload/pers/43/logo.png?20240727)
фото
12:53, 28 грудня 2019 р.
Акція "Листівка захисникам: повертайся живим" триває на Буковині
фото
![фото ілюстративне фото ілюстративне](/dist-assets/images/cap.jpg)
фото ілюстративне
Буковинські волонтери передали частину листівок до новорічно-різдвяних свят українським військовим у зону Операції об'єднаних сил, які написали в рамках акції "Листівка захисникам: повертайся живим".
Вчора, 27 грудня, представники управління молоді та спорту обласної державної адміністрації передали частину листівок до новорічно-різдвяних свят, які буковинські волонтери спрямують у зону ООС, - повідомляється на офіційному порталі Чернівецької ОДА.
Акція "Листівка захисникам: повертайся живим" до новорічно-різдвяних свят цьогоріч проводиться з 24 грудня 2019 року по 2 січня 2020 року.
Мета акції - формування патріотичної свідомості молоді, підтримка морального духу бійців в зоні бойових дій, усвідомлення національної єдності та привітати військових, які захищають територіальну цілісність та незалежність України.
Цьогоріч до акції долучились управління освіти Чернівецької міської ради та низкапрофесійно-технічних навчальних закладів Чернівецької області, зокрема: Чернівецький транспортний коледж; Педагогічний коледж Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича; Чернівецький індустріальний коледж; Чернівецький коледж будівництва та архітектури Львівського національного аграрного університету; Коледж Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича.
Читайте також: Буковинські рятувальники упродовж свят працюватимуть у посиленому режимі
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:02
25 липня
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
06:46, 24 липня
4
09:00, 23 липня
2
10:51, 19 липня
5
live comments feed...
Коментарі