• Головна
  • Буковинські науковці матимуть доступ до видань Springer Nature: МОН забезпечило передплату
фото
20:02, 5 січня 2020 р.

Буковинські науковці матимуть доступ до видань Springer Nature: МОН забезпечило передплату

фото
фото ілюстративне

фото ілюстративне

З 3 січня Міністерство освіти та науки України через Державну науково-технічну бібліотеку підключило доступ до повнотекстових публікацій відомого  міжнародного видавництва Springer Nature. Тепер усі виші та наукові установи України, зокрема і Буковини, зможуть отримати його безкоштовно.

3 січня 2020 року стартувало підключення до повнотекстових публікацій відомого  міжнародного видавництва Springer Nature, - повідомляється у Міністерстві освіти і науки України. Передплату за кошти держбюджету МОН України забезпечило через Державну науково-технічну бібліотеку (ДНТБ). 

Університети та наукові установи, які раніше оформили через ДНТБ доступ до баз даних Scopus або/та Web of science, отримають доступ до Springer Nature автоматично. Ті ж заклади, які не були підключені до Scopus або/та Web of science, мають подати заявку до ДНТБ за цим посиланням.

"Інтеграція наших науковців у світовий дослідницький простір є одним з пріоритетів роботи МОН на найближчі 5 років. Звісно, важливим елементом такої інтеграції є вільний доступ українських вчених до результатів роботи їхніх закордонних колег. Ще в травні минулого року ми дали можливість всім вишам та науковим установам - незалежно від відомчого підпорядкування - підключитися до міжнародних баз даних Scopus та Web of science. Передплата була забезпечена коштом бюджету, наразі доступ отримали понад 430 закладів. Тепер ми забезпечили доступ до всіх журналів Springer Nature - одного з найбільших світових видавців академічних і науково-популярних книг та журналів", - повідомив гендиректор директорату науки МОН Дмитро Чеберкус.

Він окремо наголосив, що для українських вчених будуть відкриті саме повні тексти. Такий винятковий доступ до ресурсів провідного наукового видавця організовано вперше за часів незалежності.

"Це - необхідне рішення для української науки, адже Springer Nature є одним з найпопулярніших видавців серед наших авторів-учених. Доступ до повних текстів дозволить їм краще розуміти актуальність тих чи інших досліджень, готувати якісніші статті чи лекцій, шукати наукові контакти тощо", - зазначив  Дмитро Чеберкус.

Читайте також: У 2020 році буковинці зможуть скористатися послугою "єМалятко"

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Springer Nature #МОН України #доступ до повних текстів
12,0
Високі оцінки користувачів за Достовірність
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...