• Головна
  • Отримати гроші до зарплати за 7 хвилин - кредит онлайн від CreditPlus
Новини компаній
12:17, 8 січня 2020 р.

Отримати гроші до зарплати за 7 хвилин - кредит онлайн від CreditPlus

Новини компаній

Сучасний світ важко уявити без комп'ютерів, мобільних телефонів і різних розумних гаджетів. Вони полегшують повсякденне життя, роблячи його більш цікавим і приємним. Те, що раніше вважалося неможливим, сьогодні вже буденність. Технології є основою урбанізації суспільства і вектором руху вперед.

Сучасні технології використовуються практично у всіх сферах економіки і бізнесу. Найбільш помітний вплив технологій в областях, зв’язаних з фінансами. Компанії, які щільно взаємодіють з fintech, успішно конкурують в будь-якій сфері, незмінно отримують, і примножують прибуток.

Особливо добре зарекомендували себе комп'ютерні технології в сфері кредитування. Напевно кожен українець, хоч раз в житті потрапляв у ситуації, коли потрібно знайти додаткові кошти. Як правило, найпопулярнішим рішенням пошуку додаткових коштів, є кредит. Але далеко не кожен знає, що отримати гроші до зарплати, взявши кредит онлайн на свою карту через інтернет. Такі можливості пропонують мікрофінансові компанії небанківського типу.

Банківські кредити - це складно і невигідно. Якщо підрахувати всі відсотки і штрафи за несплату обов'язкового внеску, то виходить, що на користування кредитом позичальник витрачає більше, ніж позичив. Інша справа - оформити мікрокредит на карту в мікрофінансової організації (далі МФО), онлайн. Для цього не потрібно їхати в офіс компанії, стояти в черзі, збирати великий пакет документів або шукати поручителів.

Компанія CreditPlus надає швидкі кредити до зарплати від 500 до 12 000 гривень. Щоб отримати гроші, необхідно відкрити сайт компанії, або скористатися його мобільним додатком, і оформити онлайн заявку. Розгляд заявок триває всього кілька хвилин. 98% заявок отримують схвалення, а кошти надходять прямо на карту, яку ви вкажете в анкеті. Головні переваги онлайн кредитів на карту - це безпека, швидкість, мінімальний відсоток.

Отримати гроші до зарплати за 7 хвилин - кредит онлайн від CreditPlus, фото-1

Чому взяти онлайн кредит на карту - кращий варіант:

  • У той час, як банки розглядають заявки, компанії мікрокредитування вже видають позики. При цьому, лояльність МФО дозволяє користуватися послугами кредитування незалежно від стану кредитної історії.
  • Все, що потрібно для оформлення кредиту в МФО CreditPlus - паспорт, ідентифікаційний код, мобільний телефон і банківська карта.
  • Ви вільні самі вибирати оптимальну для вас програму кредитування. Онлайн-МФО легко видають кредити всім, в тому числі людям із зіпсованою кредитною історією, студентам, пенсіонерам, безробітним. До речі, користуючись послугою мікрокредитування, позичальник отримує шанс поліпшити свою фінансову репутацію.

Багато українців до сих пір бояться самого слова «кредит», уявляючи собі нервову паперову тяганину з нудними співбесідами і безліччю довідок. Але для клієнтів CredtPlus справи йдуть зовсім інакше. Протягом 7 хвилин будь-який клієнт може оформити позику і отримати гроші на всою карту.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...