• Головна
  • В кінотеатрі «Чернівці» виявили переплату заробітної плати працівникам на 31 тис грн
12:36, 13 січня 2020 р.

В кінотеатрі «Чернівці» виявили переплату заробітної плати працівникам на 31 тис грн

В кінотеатрі «Чернівці» виявили переплату заробітної плати працівникам на 31 тис грн

Планові перевірки фінансово-господарської діяльності в міському комунальному підприємстві «Газкомплектприлад» та Головному широкоформатному кінотеатрі вищого розряду «Чернівці» провели працівники відділу контрольно-перевірочної роботи міської ради.

Фахівці відділу взяли також участь у проведенні перевірок з питань належного оформлення трудових відносин та дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці на комунальних некомерційних підприємствах «Міський клінічний пологовий будинок №1» та «Міська дитяча клінічна лікарня», повідомляє пресслужба Чернівецької міської ради.

За результатами перевірки в міському комунальному підприємстві «Газкомплектприлад» встановлено ряд порушень фінансового характеру, зокрема виявлено випадки переплати заробітної плати працівникам підприємства у загальній сумі 55 460,34 грн, недоплати зарплати на суму 19 254,20 грн, відшкодування підзвітнім особам коштів за придбання матеріальних цінностей, які не пов’язані з господарською діяльністю підприємства, на загальну суму 20 815,39 грн, перевитрати пального (дизпалива та бензину марки А-94) на суму 4 547,50 грн. Крім цього, встановлені факти надання благодійної допомоги працівникам підприємства на загальну суму 23 550,00 грн і стороннім установам та організаціям на суму 8 000 грн, а також не дотримання граничних сум витрат на придбання мобільного телефона.

В кінотеатрі «Чернівці» виявлені випадки переплати заробітної плати працівникам підприємства у загальній сумі 31 519,78 грн, недоплати зарплати на суму 23 585,84 грн, відшкодування працівникам витрат на використання таксі в сумі 883,00 грн та відшкодування підзвітних коштів без надання відповідних підтверджуючих документів на суму 514,00 грн.

В міському клінічному пологовому будинку №1 встановлено недоплату в загальному розмірі 40 701,79 грн та переплату на суму 6 749,55 грн. В свою чергу, в міській дитячій клінічній лікарні виявлено недоплату в загальному розмірі 23 522,84 грн та переплату на загальну суму 8 919,22 грн.

Керівникам підприємств направлені письмові вимоги щодо усунення виявлених порушень та пропозиції щодо покращення діяльності. Крім цього, відділ контрольно-перевірочної роботи міської ради провів перевірки в бані «Дельфін», Центрі стерилізації тварин та Муніципальному інфоцентрі щодо усунення ними порушень та недоліків, виявлених під час проведення перевірок на цих підприємствах у 2018 році.

Читайте також: вчора горів двоповерховий житловий будинок у Чернівцях (ФОТО).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#перевірка #зарплата #чернівці
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...