• Головна
  • Легалізація зайнятості та зарплати - пріоритет для буковинських пенсійників
фото
17:07, 17 січня 2020 р.

Легалізація зайнятості та зарплати - пріоритет для буковинських пенсійників

фото
фото ілюстративне

фото ілюстративне

Співпраця пенсійної служби з органами влади та контролюючими органами спрямована на забезпечення громадянам краю гідного соціального та пенсійного забезпечення.

З метою захисту прав застрахованих осіб та збільшення надходжень до бюджету Фонду Головне управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області проводить роботу, спрямовану на легалізацію зайнятості й заробітної плати. Про це інформує пресслужба відомства. Працівники пенсійної служби беруть участь у нарадах з органами влади, контролюючими органами та соціальними партнерами, засіданнях обласної, міських та районних робочих груп з питань легалізації виплати зарплати і зайнятості населення, семінарах та інших заходах, на яких озвучують проблеми мінімізації роботодавцями зарплати й зайнятості працівників. 

Фахівці Фонду постійноздійснюють аналіз даних реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування за визначеними Пенсійним фондом України критеріями та інформують органи влади, контролюючі органи й соціальних партнерів про виявлені ознаки порушеннятрудового законодавства для вжиття відповідних заходів впливу. Зокремавпродовж 2019 року пенсійники надіслали до Управління Держпраці у Чернівецькій області інформаційні матеріали щодо 4371 роботодавця, за звітністю якого наявні ознаки мінімізації заробітної плати, зайнятості працівників та порушення законодавства про працю, Головне управління Державної податкової служби у Чернівецькій області повідомили про2867суб’єктів господарювання, органи місцевого самоврядування поінформували про2673страхувальників, соціальних партнерів про 1772такихроботодавців.

Для використання при підготовці до засідань обласної, районних та міських робочих груп з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення та проведення роботи зі страхувальниками щодо необхідності дотримання законодавства про працю до Департаменту соціального захисту населення Чернівецької обласної державної адміністрації пенсійна служба надіслала інформаційні матеріали щодо 6913 роботодавців; Департаменту регіонального розвитку скерувала дані про 1522 суб’єктів; Департамент агропромислового розвитку повідомила про 538 роботодавцівгалузі сільського та рибного господарства.

Завдяки проведенимспільноз органами влади, місцевого самоврядування, контролюючими органами та соціальними партнерами заходамв області з початку року майже на 10 тисяч зменшилася чисельність працівників, яким роботодавці нараховують зарплату менше та на рівні мінімального розміру. При цьому у півтисячі застрахованих осіб рівень офіційно нарахованої зарплатипіднявся до діапазону від мінімальної до трьох мінімальних, а у 8,5 тисяч (64,4%)утричі перевищує розмір мінімального заробітку.

Читайте також: Марку та конверт на честь кіборгів презентують в Україні: цікаве буковинцям 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Головне Управління Пенсійного фонду України у Чернівецькій області #контролюючі органи #органи влади #співпраця
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...