• Головна
  • Очільник Державної служби якості освіти України провів робочу зустріч в Чернівцях
16:09, 24 січня 2020 р.

Очільник Державної служби якості освіти України провів робочу зустріч в Чернівцях

фото пресслужби Чернівецької ОДА

фото пресслужби Чернівецької ОДА

Сьогодні, 24 січня, у Будинку з левами відбулася робоча зустріч голови ДСЯО України Руслана Гурака із главою Чернівецької облдержадміністрації Сергієм Осачуком та очільником Чернівецької обласної ради Іваном Мунтяном.

Актуальні питання реформування освітньої галузі в Україні обговорювалися під час сьогоднішньої робочої зустрічі голови Державної служби якості освіти України Руслана Гурака із головою Чернівецької облдержадміністрації Сергієм Осачуком та головою Чернівецької обласної ради Іваном Мунтяном. Про це йдеться у повідомленні пресслужби Чернівецької ОДА.

Так, Руслан Гурак розповів про повноваження новоствореного органу, найближчі перспективи Служби на 2020 рік, особливості проведення інституційного аудиту в закладах загальної середньої освіти на Буковині. 

"Ми зараз зайняті процесом сертифікації педагогічних працівників. Це пілотний проєкт, який має стратегічну мету - замінити атестацію, бо вона вже є неактуальною," - зазначив на зустрічі голова Державної служби якості освіти України. 

Сергій Осачук висловив сподівання на тісну співпрацю із новоствореною службою. "База і головний фундамент успішної України, модерної України - якісна освіта," - зазначив очільник краю.

Учасники зустрічі відзначили, що Чернівецька область має потужний ресурс, аби освіта, здобута тут, була якісною та конкурентоздатною. А органи влади усіляко сприятимуть тому, щоб і педагогам, і учням було комфортно.

Читайте також: 230 тис грн стягнень за використання землі отримали місцеві бюджети Буковини

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Державна служба якості освіти України #Руслан Гурак #Сергій Осачук #Іван Мунтян
12,0
Високі оцінки користувачів за Достовірність
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...