• Головна
  • Єдина центральна диспетчерська служба "103" стартувала у Чернівцях
фото
16:47, 24 січня 2020 р.

Єдина центральна диспетчерська служба "103" стартувала у Чернівцях

фото
фото пресслужби Чернівецької ОДА

фото пресслужби Чернівецької ОДА

Сьогодні, 24 січня, перші дзвінки на номер "103" у Чернівецькому обласному центрі екстреної медичної допомоги і медицини катастроф почала приймати єдина центральна диспетчерська служба. Наразі вона діє лише у Чернівцях, райони підключать найближчим часом.

Як інформує пресслужба Чернівецької ОДА, у Чернівецькому обласному центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф урочисто запустили роботу єдиної центральної диспетчерської служби "103". Торік вдалося віднайти кошти для реконструкції приміщення, де розташовується диспетчерська, а також придбати необхідне комп’ютерне та серверне обладнання. На це було виділено 10,5 мільйона гривень. 75% цих коштів надійшло з державного бюджету, а 25% асигнувань скерували з обласного кошторису на умовах співфінансування даного проєкту.

Відтепер усі дзвінки, які здійснюватимуться на номер «103», надходитимуть у цю єдину диспетчерську, де їх диференціюють на профільні і непрофільні.

Через GPS диспетчер бачить місцезнаходження усіх автомобілів служби, які працюють на зміні, й скеровує на виклик ту бригаду, яка перебуває ближче до пацієнта. Це суттєво пришвидшує доїзд автомобіля на виклик і, як показує практика в інших регіонах країни, дозволяє більш раціонально використовувати ресурси служби.

У новій диспетчерській передбачено одночасну роботу 15 осіб, де 13 - це безпосередньо диспетчери, один оперативний черговий та один лікар-консультант.

Наразі підключення до функціоналу диспетчерської здійснено тільки у Чернівцях. Райони до нової системи приєднуватимуть поетапно протягом найближчого часу.

Читайте також: Очільник Державної служби якості освіти України провів робочу зустріч в Чернівцях

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#єдина диспетчерська #Чернівецький обласний центр екстреної медичної допомоги і медицини катастроф
12,0
Високі оцінки користувачів за Достовірність
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...