• Головна
  • Чи якісну воду п'ють буковинці - результати моніторингу
фото
19:15, 25 січня 2020 р.

Чи якісну воду п'ють буковинці - результати моніторингу

фото
фото ілюстративне

фото ілюстративне

За період 17.01.2020 - 23.01.2020 згідно лабораторних досліджень води централізованого водопостачання відхилень не виявлено. Моніторинг якості питної води громадських та індивідуальних криниць Буковини показав відхилення за мікробіологічними показниками в 5 пробах і за санітарно-хімічними показниками в 3 пробах.

З метою профілактики захворювань, пов’язаних із споживанням питної води на території Чернівецької області працівниками Державної установи "Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України" здійснюються лабораторні дослідження води централізованого водопостачання. Про це інформує пресслужба установи. За період 17.01.2020 по 23.01.2020 за мікробіологічними показниками досліджено 14 проб та фізико-хімічними показниками досліджено 18 проб. За результатами лабораторних досліджень відхилень не виявлено.

Досліджено 20 проб води з громадських та індивідуальних криниць за санітарно-хімічними, 23 проби за мікробіологічними та 4 проби за паразитологічними показниками. За результатами лабораторних досліджень виявлено відхилень за мікробіологічними показниками в 5 пробах: в 2 пробах у Новоселицькому районі та по 1 пробі у Заставнівському, Кельменецькому районах та у м. Чернівцях. За результатами лабораторних досліджень виявлено відхилень за санітарно-хімічними показниками в 3 пробах: в 2 пробах у Новоселицькому районі та в 1 пробі у Кельменецькому районі.

За результатами досліджень надано рекомендації щодо очищення та дезінфекції криниць, тимчасового припинення споживання води. Проводяться контрольні дослідження.

Читайте також: Єдина центральна диспетчерська служба "103" стартувала у Чернівцях

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#якість питної води #Чернівецька область #ДУ "Чернівецький обласний лабораторний центр МОЗ України"
12,0
Високі оцінки користувачів за Достовірність
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...