• Головна
  • Буковинці можуть подавати заявки на здобуття Премії Кабінету Міністрів за особливі досягнення молоді
15:26, 27 січня 2020 р.

Буковинці можуть подавати заявки на здобуття Премії Кабінету Міністрів за особливі досягнення молоді

Буковинці можуть подавати заявки на здобуття Премії Кабінету Міністрів за особливі досягнення молоді

Розпочато прийом заявок на здобуття Премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України.

Про це інформує Управління молоді та спорту Чернівецької облдержадміністрації.

Відповідно, районні державні адміністрації, органи місцевого самоврядування, громадські об’єднання, які не мають статусу всеукраїнських, відокремлені підрозділи всеукраїнських громадських об’єднань, благодійні організації, місцеві або регіональні засоби масової інформації мають можливість до 1 березня 2020 року подати Міністерству культури, молоді та спорту України не більш як на одну особу пропозиції щодо кандидатів на присудження Премії. 

Документи кандидатів мають бути оформлені в установленому порядку відповідно до п. 7 постанови Кабінету Міністрів України від 21 листопада 2007 р. № 1333 «Про Премію Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України» (зі змінами) та надіслані на поштову адресу: вул. Еспланадна 42, каб. 313 а, м. Київ, 01601. 

Звертаємо увагу на те, що Премія присуджується за досягнення впродовж 2019 року (при цьому можуть також враховуватися досягнення кандидата на присудження Премії за попередні роки). Премія не присуджується повторно, а також за досягнення, за які особи відзначені державними нагородами.

Додаткова інформація щодо організаційного, інформаційного забезпечення присудження Премії – за телефоном (044) 284-30-26 (відділ регіональної молодіжної політики та підтримки ініціатив молоді департаменту молодіжної політики).

Читайте також: написи щодо продажу наркотиків продовжують замальовувати у Чернівцях.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#премія #молодь
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...