• Головна
  • Нова онлайн-платформа стартувала у Мінрегіоні: цікаве буковинцям
фото
13:49, 30 січня 2020 р.

Нова онлайн-платформа стартувала у Мінрегіоні: цікаве буковинцям

фото
фото ілюстративне

фото ілюстративне

Новий онлайн-сервіс для подання проєктів запустило Міністерство розвитку громад та територій України. Нова платформа спростить адміністрування проєктів та зменшить документообіг для всіх учасників "Програми підтримки секторальної політики - Підтримка регіональної політики України".
Міністерство розвитку громад та територій України запустило нову онлайн-платформу для подання проектів у рамках "Програми підтримки секторальної політики - Підтримка регіональної політики України". Про це інформує Урядовий портал.
Для участі у конкурсі заявник проекту подає через онлайн-платформу та у строки, визначені в оголошенні про проведення конкурсного відбору проектів, заявку про участь, інформаційну картку та опис проекту, оформлені відповідно до вимог, визначених Мінрегіоном.
Про початок прийому проектів буде оголошено на офіційному сайті Мінрегіону.
Онлайн-платформа передбачає, що кожен заявник матиме власний електронний кабінет, проекти та документація подаватимуться в електронному вигляді, а реєстрація проектів відбуватиметься виключно на онлайн-платформі за допомогою кваліфікованого електронного підпису.
Це дозволить значно спростити подання та адміністрування проектів, надасть можливості для оперативної аналітики, зменшить паперовий документообіг та створить умови для швидкого інформування заявників щодо етапів реєстрації та оцінки проектів.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Мінрегіон #онлайн-платформа #особистий кабінет #проєкти
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...