• Головна
  • Влагоотделитель стисненого повітря компресора
Реклама
14:16, 27 січня 2020 р.

Влагоотделитель стисненого повітря компресора

Реклама
Картинки по запросу Влагоотделитель стисненого повітря компрессора

Картинки по запросу Влагоотделитель стисненого повітря компрессора

Чи відомо вам, що в усьому змісті атмосферного повітря присутня певна складова водяної пари? Коли показник повітря стискається, відповідно процес концентрації води автоматично збільшується. Щоб уникнути проблем з компресором в майбутньому, необхідно обробляти повітря, яке зіщулюється. У цій статті мова йде про абсорбції і сушінні вологовідділювача. У процесах абсорбційної сушки використовуються матеріали, які поглинають воду в стислому повітрі.

Влагоотделитель або абсорбційна сушка - це хімічний процес, який передбачає зв'язок водяної пари з матеріалами абсорбации. Складові абсорбуючого матеріалу можуть бути як твердими так і рідкими. Часто використовувані: хлорид натрію і сірчана кислота, не виключають ефекту корозії. Цей метод використовується відносно рідко, а витрата поглинаючих матеріалів високий. Де купити влагоотделитель і дізнатися який влагомаслоотделіть для компресора краще можна на офіційному сайті інтернет - магазину перейшовши за вказаною активному посиланню. Також ви можете отримати он-лайн консультацію фахівця зв'язавшись з нами за вказаними координатами на сайті магазина Ultrafilter.

Загальний принцип роботи вологовідділювача стисненого повітря компресора нескладний: шлях від вологого повітря до гігроскопічності матеріалу дає нам ефект висушування. Процес прямого проходження водяної пари з ефекту вологого стисненого повітря в «осушувач» забезпечує насичення вологовідділювача адсорбированной водою. Тому влагоотделитель слід періодично регенерувати, щоб підтримувати сушильну можливість. Для цього вони зазвичай оснащені двома сушильними баками: вступник стиснене повітря сушиться в першому резервуарі, а другий резервуар регенерується аналогічно генератору азоту.Перемикання між контейнерами «вежами» відбувається, коли вежа повністю регенерувати. Існує 4 різних способу регенерації осушувача, і який використовується метод визначає тип вологомастиловідділювача. Більш енергоефективні типи зазвичай є більш складними і, отже, більш дорогими.

Перед абсорбційної сушінням завжди слід планувати безпечне відділення і відведення конденсату. Якщо стиснене повітря створювався компресорами з масляним мастилом, перед вологовідділювачами також повинен бути встановлений маслоотделітельний фільтр. У більшості випадків після адсорбційної сушки потрібно фільтр частинок.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...