
10:50, 5 лютого 2020 р.
Через аварію майже 200 будинків у Чернівцях лишилися без тепла

Фото ілюстративне
5 лютого через гідроудар, який стався сьогодні уночі і призвів до поривів теплотраси, зупинилася котельня «Південна-1». Пориви на трасі призвели до витоків теплоносія, через це котельню зупинено.
Про це повідомив директор МКП «Чернівцтеплокомуенерго» Олександр Меленчук, передає пресслужба Чернівецької міської ради.
"Котельня Південна-1 (пр-т. Незалежності, 127) забезпечує теплом 193 будинки, 10 дитсадків, 3 школи, 10 медичних закладів та 17 інших об’єктів. Аварійні бригади підприємства працюють над встановленням причини гідроудару, пошуком та ліквідацією поривів на теплотрасі", - йдеться у повідомленні.
Додали, що після ліквідації поривів на теплотрасі кілька годин займе заповнення мереж, щоб відновити теплопостачання у повному обсязі.
«Робимо все можливе, щоб у стислі терміни ліквідувати наслідки аварії та подати тепло у дитсадки, школи, лікарні та оселі чернівчан», – заявив Олександр Меленчук.
Нагадаємо, раніше ми писали про те, що на Буковині перенесли обласний етап олімпіад. Прочитати про це можна тут.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:02
Вчора
15:45
Вчора
08:30
Вчора
21:23
13 лютого
19:41
13 лютого
15:14
13 лютого
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
04:21, 11 лютого
13:40, Вчора
Коментарі