• Головна
  • Чернівчанин представить Україну в Раді Європи - його обрано молодіжним делегатом
09:37, 12 лютого 2020 р.

Чернівчанин представить Україну в Раді Європи - його обрано молодіжним делегатом

Чернівчанин представить Україну в Раді Європи - його обрано молодіжним делегатом

Аспіранта кафедри Європейського права та порівняльного правознавства юридичного факультету ЧНУ ім. Ю. Федьковича Яремчука Віталія було обрано молодіжним делегатом України до Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи.

Про це повідомляє пресслужба Чернівецької міської ради.

Конкурсний відбір молодіжних делегатів був започаткований Радою Європи в 2014 році і покликаний залучити активну молодь держав-членів до дебатів та участі в сесіях Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи.

Річний мандат молодіжного делегата передбачає активну участь в складі делегації України на 38-й та 39-й сесіях, та реалізацію під егідою Конгресу власного проекту на місцевому чи регіональному рівнях.

«Для мене це честь вже вдруге представляти Україну на найбільших політичних майданчиках світу. У 2018 році брав участь в складі делегації нашої держави на Генеральній Асамблеї Організації Об’єднаних Націй в Нью-Йорку. Рада Європи найбільша міжнародна організація регіону. На сесіях Конгресу будемо дискутувати про шляхи покращення залучення молоді до ухвалення рішень та імплементацію Цілей сталого розвитку. На мою думку, досить часто лунає те, що молодь це наше майбутнє, хоча я переконаний, що це теперішнє. Незначна зміна у формулювання кардинально переформатовує зміст», – зазначив Віталій.

Нагадаємо, що раніше Яремчук Віталій двічі очолював Студентський парламент Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, молодіжне об’єднання «Студентська рада Буковини» та впродовж 2018-2019 рр. був молодіжним делегатом України до ООН.

Нагадаємо, раніше ми писали про відключення води у Чернівцях. Прочитати про це можна ТУТ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#рада #європа
Високі оцінки користувачів за Достовірність
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...