![](https://s.0372.ua/section/logo/upload/pers/43/logo.png?20240727)
фото
15:40, 3 березня 2020 р.
35 людей у Чернівцях ніхто не ізольовував через коронавірус - не вірте фейкам
фото
![фото пресслужби Чернівецької ОДА фото пресслужби Чернівецької ОДА](/dist-assets/images/cap.jpg)
фото пресслужби Чернівецької ОДА
Крайова влада просить буковинців не вірити не підтвердженій інформації ЗМІ про те, що разом із чернівчанином, у якого виявили коронавірус, ізолювали ще 35 осіб.
Інформація про те, що разом із чернівчанином, у якого діагностували коронавірус COVID-19, ізолювали ще 35 осіб, є неправдивою. Про це йдеться у повідомленні пресслужби Чернівецької облдержадміністрації.
Як повідомила заступниця голови Чернівецької ОДА Наталія Гусак, наразі у самоізоляції перебуває дружина недужого. Вона почувається добре. Під медичним спостереженням також четверо прикордонників, які здійснювали види контролю у пункті пропуску того дня, коли інфікований чернівчанин перетинав кордон.
Нагадуємо, на Буковині працює цілодобова "гаряча лінія" для інформування населення щодо отримання медичної допомоги у разі появи симптомів, схожих на коронавірус.
На неї радять телефонувати всім, хто перебував у країнах із зареєстрованими випадками COViD-19 у разі погіршення самопочуття, навіть якщо під час перетину кордону вони не мали проблем зі здоров’ям.
Телефон цілодобової "гарячої лінії": 066 084 93 13.
Нагадаємо, раніше ми писали про те, що на у Чернівцях клінічно підтвердили иперший випадок коронавірусу. Прочитати про це можна ТУТ.
Стали свідком надзвичайної події? - пишіть її нам!
Завантажуйте наш мобільний додаток для App Store або Google Play, а також слідкуйте за життям міста у соціальних мережах - Facebook, Instagram та Telegram.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:02
25 липня
16:01
25 липня
14:04
25 липня
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
18:56, 18 липня
18:56, 18 липня
16:00, 16 липня
18:56, 18 липня
18:56, 18 липня
live comments feed...
Коментарі