
фото
22:56, 29 березня 2020 р.
Буковинські поліцейські патрулюють громадські місця на дотримання карантину (ФОТО)
фото

Щоб не допустити поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, поліція Чернівецької області проводить низку додаткових заходів. Зокрема, від сьогодні, 29-го березня, поліцейські посилено патрулюють парки, сквери, а також інші місця відпочинку буковинців.
З порушниками тимчасових обмежень правоохоронці проводять роз’яснювальні бесіди та наголошують на важливості дотримання правил карантину, повідомляє відділ комунікації поліції Чернівецької області.
На виконання вказівки керівництва НПУ, на Буковині організовано діяльність спеціальних рейдових груп. До їх складу увійшли співробітники підрозділів превенції обласного управління Нацполіції, поліції охорони та патрульні поліцейські. Під час спільних патрулювань громадських місць відпочинку правоохоронці здійснюють профілактичну роботу з громадянами.
Співробітники поліції наголошують на важливості дотримання карантинних обмежень та роз’яснюють можливі наслідки їх порушення. Поліцейські нагадують про заборони проведення масових заходів, скупчень громадян і роботи певних категорій закладів.
Передбачається, що з 30-го березня до складу цих рейдових груп також приєднаються і представники органів місцевої влади.
Нагадаємо, раніше ми писали про те, що допомоги потребує буковинка, прикована до ліжка - потрібні кошти на реабілітацію. Прочитати про це можна ТУТ.
Стали свідком надзвичайної події? - пишіть її нам!
Завантажуйте наш мобільний додаток для App Store або Google Play, а також слідкуйте за життям міста у соціальних мережах - Facebook, Instagram та Telegram.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
19:44
Вчора
Спецтема
Оголошення
21:33, 3 липня
21:33, 3 липня
21:33, 3 липня
21:33, 3 липня
10:48, 7 липня
live comments feed...
Коментарі