• Головна
  • Медичні працівники м. Чернівці та області отримали партію благодійної допомоги від мережі ТЦ «Епіцентр» для запобігання поширенню COVID-19
Реклама
12:40, 8 травня 2020 р.

Медичні працівники м. Чернівці та області отримали партію благодійної допомоги від мережі ТЦ «Епіцентр» для запобігання поширенню COVID-19

Реклама

6 травня 2020 року Чернівецька область отримала гуманітарну допомогу для боротьби із пандемією коронавірусу від мережі ТЦ «Епіцентр». Було передано 100 тис. медичних масок, 1 800 захисних окулярів та 4 500 захисних комбінезонів. Зокрема, лікарі м. Чернівці отримали 30 тис. медичних масок, 500 захисних окулярів та 1 000 захисних комбінезонів.

За словами представників мережі, їх нещодавно доставили в Україну у складі великої партії гуманітарної допомоги для медзакладів на борту найбільшого та найпотужнішого в світі транспортного літаку Ан-225 «Мрія».

Мережа ТЦ «Епіцентр» із самого початку пандемії зобов’язалась допомагати засобами індивідуального захисту та іншим медичним обладнанням для лікарів та лікарень України.

Зі свого боку, заступник генерального директора ТОВ «Епіцентр К» Дмитро Байдюк зауважив, що компанією проведено консультації з МОЗ та отримано чіткі рекомендації щодо необхідності забезпечення засобами захисту лікарів.

«Епіцентр піклується про здоров’я українців та докладає усіх зусиль, щоб допомогти медикам протистояти поширенню коронавірусу. У рамках програми допомоги літаком «Мрія» компанія привезла гуманітарний вантаж для медичних закладів України: 2 млн масок, 75 тис. захисних комбінезонів та 30 тис. захисних окулярів, які передаються в усі обласні центри країни», — зазначив заступник генерального директора, директор з роздрібної торгівлі компанії «Епіцентр К» Володимир Гончаров.

Засоби індивідуального захисту будуть розподілені регіональними Департаментами охорони здоров’я відповідно до потреб медичних закладів областей.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...