• Головна
  • У Чернівцях дозволили працювати перукарням та ремонтним майстерням
15:07, 13 травня 2020 р.
1

У Чернівцях дозволили працювати перукарням та ремонтним майстерням

У Чернівцях дозволили працювати перукарням та ремонтним майстерням

У Чернівцях дозволили роботу перукарень, ремонтних майстерень, надання стоматологічної допомоги та відвідування кладовищ.

Про це повідомляє пресслужба Чернівецької міської ради.

Враховуючи урядове рішення про послаблення карантинних обмежень,рекомендації Головного державного санітарного лікаря України,  потребу населення в отриманні необхідних для забезпечення життєдіяльності побутових послуг міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 13 травнядозволила на території міста Чернівці:

-  надання стоматологічної допомоги  за умов дотримання вимог постанови Головного державного санітарного лікаря України від 09.05.2020 року №19;

-  роботу перукарень та салонів краси за умов дотримання вимог постанови Головного державного санітарного лікаря України від 09.05.2020 року №20;

 -  ремонтних майстерень побутового обслуговування населення за умов дотримання вимог постанов Головного державного санітарного лікаря України від 09.05.2020 року № 16.

Міська комісія відмінила також заборону на відвідування кладовищ, залишивши у силі вимогу здійснювати поховання померлих, проведення ритуальних обрядів з дотриманням протиепідемічних правил, зокрема, участі не більше, ніж 10 осіб та забезпечення відстані між присутніми не менше ніж 1,5 метри.

Водночас міська комісія  вирішила звернутися до обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій з пропозиціями щодо визначення порядку відновлення на території  міста Чернівці роботи ринків непродовольчої групи товарів, діяльності з надання послуг громадського харчування на відкритих (літніх) майданчиках просто неба, роботи магазинів непродовольчих товарів з дотриманням вимог  постанов Головного державного санітарного лікаря України від 09.05.2020 року №17 та №18.

Комісія звернула увагу всіх суб’єктів господарювання на території м. Чернівців на те, що їх діяльність  має відбуватися  з обов’язковим дотриманням вимог постанов Головного державного санітарного лікаря України та з дотриманням карантинних обмежень, встановлених постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 із змінами.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що в Україні зафіксовано 16425 випадків коронавірусної хвороби COVID-19. Прочитати про це можна ТУТ.

Стали свідком надзвичайної події? - пишіть її нам!

Завантажуйте наш мобільний додаток для App Store або Google Play, а також слідкуйте за життям міста у соціальних мережах - FacebookInstagram та Telegram.
#карантин #перукарні
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...