• Головна
  • Буковинців запрошують стати десантниками або піхотинцями
13:06, 22 травня 2020 р.
1

Буковинців запрошують стати десантниками або піхотинцями

Буковинців запрошують стати десантниками або піхотинцями

Комісаріати Чернівецької області проводять набір у потужні та славетні військові частини, а саме в 14-ту окрему механізовану бригаду імені князя Романа Великого, що на Волині, та в 80 окрему десантно-штурмову бригаду, підрозділ якої розміщений на Буковині.

Частини пропонують бойові та не бойові посади рядового, сержантського та старшинського складу. Чимало є пропозицій зокрема і для громадян, які не проходили військової служби, повідомляє пресслужба Чернівецького обласного військового комісаріату.

Фінансова стабільність, поряд із іншими перевагами, є важливим чинником, який робить військову професію привабливою. Грошове забезпечення військовослужбовця першого місяця служби в 14-ї омбр складає від 10500 гривень. Розмір виплат залежить від вислуги, звання та займаної посади. Так, командир роти отримує в середньому від 15000 гривень, а на першій та другій лінії в районі ООС від 32000 гривень та 21000 гривень відповідно. В десантників, у зв’язку з особливістю виконання завдань, забезпечення є вищим та починається від 12500 гривень у солдатського та від 16000 гривень в старшинського складу.

При укладанні контракту виплачується грошова допомога до 21000 гривень, щорічно виплачують кошти на оздоровлення в розмірі місячного забезпечення.

За рахунок держави для військовослужбовців передбачене речове та продовольче забезпечення, медичні послуги, пільгове санітарно-курортне лікування. Проживання в гуртожитках також є безкоштовним. За бажанням військовослужбовець може орендувати житло, отримуючи за це грошову компенсацію.

Звертайтеся до місцевих військових комісаріатів та телефонуйте: 0509480349, (0372)524349.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що у чернівецькому "Видавництві 21" вийдуть романи Ксенії Фукс та Павла Матюші. Прочитати про це можна ТУТ.

Стали свідком надзвичайної події? - пишіть її нам!
Завантажуйте наш мобільний додаток для App Store або Google Play, а також слідкуйте за життям міста у соціальних мережах - FacebookInstagram та Telegram
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#служба #військова
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Казак Мамай
22 травня 2020 р., 19:41
Размеры  денежного  обеспечения  военных  шокируют, ВСУ  -      типичные наёмники, судя по оплате их "услуг" по якобы "защите Родины".  В 2019 году контракт на службу в ВСУ подписали более 17 000 украинских "добровольцев", которые польстились на повышенное в несколько раз денежное довольствие и прочие привилегии. Так это же - типичные НАЁМНИКИ как и везде в мире ! Способные только мародёрствовать и проводить карательные операции против восставшего угнетённого населения
Оголошення
live comments feed...