• Головна
  • Чернівецьким медикам, інфікованим Covid-19 на роботі, планують виплатити допомогу
фото
15:19, 3 червня 2020 р.

Чернівецьким медикам, інфікованим Covid-19 на роботі, планують виплатити допомогу

фото
фото ілюстративне

фото ілюстративне

Відповідне рішення Чернівецька міськрада планує розглянути та прийняти у четвер, 4 червня. 

Як повідомляє пресслужба Чернівецької міської ради, проєкт  рішення про зміни до міської програми "Захист", яким пропонується  надати грошову  допомогу медикам, у яких підтверджено захворювання на COVID-19, вніс на розгляд міської ради департамент праці та соціального захисту населення за дорученням міського голови Олексія Каспрука. Проєкт планують  розглянути 4 червня на черговому засіданні міської ради. 

Грошову  допомогу  пропонують надавати  медикам та іншим працівникам  закладів охорони здоров’я, розташованих на території міста Чернівців, у яких підтверджено захворювання на COVID-19, що інфіковані під час виконання своїх професійних обов’язків. Допомога надається особам незалежно від місця реєстрації їх проживання. 

Виплачувати матеріальну  допомогу  пропонують у наступних розмірах: 

- 20,0 тис. грн. - у разі важкого перебігу захворювання; 

- 8,0 тис. грн. -  у разі середньої важкості перебігу захворювання; 

- 6,0 тис. грн. -  у разі легкого перебігу захворювання; 

- 2,0 тис. грн. -  у разі безсимптомного перебігу захворювання. 

Списки на отримання зазначеної матеріальної допомоги формуватиме управління  забезпечення медичного обслуговування у сфері охорони здоров’я міської ради, затверджуватиме – виконавчий комітет, виплачуватиме допомогу - департамент праці та соціального захисту населення. 

На виплату такої допомоги до кінця цього року, у разі  прийняття рішення  міською радою, планується  спрямувати  два мільйона гривень.  

Довідково. Станом на 2 червня у Чернівцях 75 медичних працівників міських закладів охорони здоров’я отримували лікування з приводу COVID-19, у 50 медиків був легкий, у 11 - був середньої важкості перебіг хвороби, у 5 - безсимптомний. 

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що в Україні коронавірус було підтверджено у 1791 дитини. Прочитати про це можна ТУТ.

Стали свідком надзвичайної події? - пишіть її нам!

Завантажуйте наш мобільний додаток для App Store або Google Play, а також слідкуйте за життям міста у соціальних мережах - FacebookInstagram та Telegram

#грошова допомога #медики #коронавірус
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...