• Головна
  • За рік на Буковині викинуто більше 2 тис т забруднюючих речовин в атмосферне повітря
09:06, 5 червня 2020 р.

За рік на Буковині викинуто більше 2 тис т забруднюючих речовин в атмосферне повітря

За рік на Буковині викинуто більше 2 тис т забруднюючих речовин в атмосферне повітря

Основними чинниками, що негативно впливають на навколишнє середовище, є викиди в атмосферне повітря шкідливих речовин та утворення й накопичення відходів.

Про це повідомляє пресслужба Головного управліннястатистики у Чернівецькій області.

Упродовж 2019р. в атмосферне повітря стаціонарними джерелами Чернівецької області викинуто більше 2 тис.т забруднюючих речовин, що на 14,2% менше, ніж у 2018р.

В атмосферу потрапило 0,6 тис.т речовин у вигляді твердих суспендованих частинок, по 0,5 тис.т – оксиду вуглецю та неметанових летких органічних сполук, 0,3 тис.т. – cполук азоту. Крім того, в атмосферне повітря викинуто 142 тис.т діоксиду вуглецю (на 13,2% менше, ніж у 2018р.).

Протягом 2019р. в області утворилося майже 319 тис.т відходів І–ІV класів небезпеки, що на 3,5% більше, ніж у попередньому році. Накопичено протягом експлуатації у місцях видалення відходів на кінець 2019р. 3,6 млн.т відходів (на 1,6% більше). Важливою складовою довкілля є ліси.

На Буковині у 2019р. роботи щодо відтворення лісів проведені на площі 1,5 тис.га (на 8,4% менше, ніж у 2018р.), у тому числі на майже трьох чвертях площі – шляхом відтворення природним поновленням лісу. ​

Загальні витрати підприємств та організацій на охорону навколишнього природного середовища становили 152 млн.грн, що на 24% більше, ніж ​ у 2018р.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що чернівецьким медикам, котрі інфікувалися коронавірусом на роботі, планують виплатити допомогу. Прочитати про це можна ТУТ.

Стали свідком надзвичайної події? - пишіть її нам!

Завантажуйте наш мобільний додаток для App Store або Google Play, а також слідкуйте за життям міста у соціальних мережах - FacebookInstagram та Telegram.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#речовини #забруднюючі
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...