
15:05, 5 червня 2020 р.
Через несправний димар горів будинок на Буковині

Вранці 4 червня у с. Романківці Сокирянського району виникла пожежа в житловому будинку.
Про це повідомляє пресслужба Управління ДСНС України у Чернівецькій області.
Причиною пожежі стало порушення правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення.
Несправність димаря призвело до загорання дерев’яних конструкцій горища. На момент коли власниця виявила пожежу, вогонь встиг поширитися по всьому горищу. На місце події було направлено черговий караул рятувальників 8 Державної пожежно-рятувальної частини м. Сокиряни та місцевий пожежно-рятувальний підрозділ с. Романківці.
Вогнеборцям вдалося ліквідувати пожежу в тих межах, що вони застали її на час прибуття. Площа пожежі склала 80 кв.м. Вогнем знищено покриття та перекриття житлового будинку.
Цього ж дня у с. Мигово Вижницького району горіла господарська споруда. Пожежу було ліквідовано місцевим пожежно-рятувальним підрозділом с. Мигово. Площа пожежі склала 6 кв.м.
Нагадаємо, раніше ми писали про те, що на Буковині зафіксували 38 нових випадків COVID-19 - географія. Прочитати про це можна ТУТ.
Стали свідком надзвичайної події? - пишіть її нам!
Завантажуйте наш мобільний додаток для App Store або Google Play, а також слідкуйте за життям міста у соціальних мережах - Facebook, Instagram та Telegram.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
15:12, 10 червня
17:37, 3 червня
00:00, 17 березня
17:37, 3 червня
17:37, 3 червня
live comments feed...
Коментарі