• Головна
  • Хто відзначає професійне свято сьогодні: про цікаве буковинцям
фото
14:28, 7 червня 2020 р.

Хто відзначає професійне свято сьогодні: про цікаве буковинцям

фото
фото ілюстративне

фото ілюстративне

Сьогодні, 7 червня, своє професійне свято відзначають працівники водного господарства та місцевої промисловості.

Указом Президента від 18 березня 2003 року в Україні поновлено професійне свято - День працівників водного господарства, яке відзначається щорічно у першу неділю червня. Це - результат визнання державою важливості названої галузі.

Водне господарство України тісно пов’язане з усіма галузями народного господарства і впливає на розвиток і розміщення продуктивних сил. Воно має вирішальне значення в забезпеченні необхідних соціальних і побутових умов життя населення. Всі функції, які пов’язані з регулюванням водних ресурсів, їх збереженням, використанням і відведенням використаної води, а також із запобіганням руйнівної дії вод, тісно переплетені між собою. Завдяки невпинній та наполегливій праці працівників водогосподарської галузі вода направляється туди, де вона потрібна, висушується там, де її забагато, фахівці піклуються про розподіл води у водосховищах, каналах та ставках.

День працівників місцевої промисловості встановлено в Україні згідно з Указом Президента № 726/2002 від 20 серпня 2002 року і відзначається щорічно в першу неділю червня.

Місцева промисловість в Україні як галузь була створена в 1934 році. Протягом свого існування вона зазнала ряд організаційних перетворень і в останні доперебудовні роки була підпорядкована республіканському галузевому міністерству і обласним органам виконавчої влади.

Діяльність 250 невеликих промислових підприємств з чисельністю працюючих 50 тис. осіб направлена, головним чином, на забезпечення місцевих товарних ринків конкурентоспроможними товарами масового попиту. Підприємства місцевої промисловості виробляють широкий асортимент продукції, яка нараховує більше 15 тисяч найменувань товарів господарського споживання та побутового призначення.

В 2020 році День працівників місцевої промисловості України припадає на 7 червня.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що на 7 червня припадає цьогоріч святкування Трійці - одного з найбільших християнських свят східного обряду. Прочитати про це можна ТУТ.

Стали свідком надзвичайної події? - пишіть її нам!

Завантажуйте наш мобільний додаток для App Store або Google Play, а також слідкуйте за життям міста у соціальних мережах - FacebookInstagram та Telegram.

#День працівників водного господарства #День працівників місцевої промисловості
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...