• Головна
  • Буковинці зможуть скласти пробне ЗНО із власними масками або дистанційно
фото
13:18, 12 червня 2020 р.

Буковинці зможуть скласти пробне ЗНО із власними масками або дистанційно

фото
фото ілюстративне

фото ілюстративне

На пробне ЗНО учасники повинні прийти з масками або респіраторами (зокрема, виготовленими самостійно). За наявності симптомів ГРВІ радять залишатися вдома.

У такому разі учасник зможе завантажити всі матеріали тестування зі своєї сторінки на сайті, а також внести відповіді, щоб визначити свої результати, не створюючи додаткових ризиків для здоров’я. Про це пише освітній портал Освіторія.Медіа з посиланням на УЦОЯО.

15 червня відбудеться пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури, 17 червня - з усіх інших навчальних предметів.

Оскільки пробне ЗНО проводиться за особистим бажанням учасників, вони зобов’язані дотримуватися протиепідемічних заходів у громадських місцях, про необхідність одягнення захисних масок чи респіраторів для допуску на пробне ЗНО кожен учасник повідомлений через персональний кабінет.

Вхід учасників до пунктів проведення пробного тестування відбуватиметься за наявності засобів індивідуального захисту - маски або респіратора (зокрема, виготовлених самостійно).

Повідомляється, щ наразі завершують підготовку до проведення пробного ЗНО: організовують закупівлю і доставку необхідних засобів захисту (антисептики і санітайзери) для пунктів тестування. 

Пробне ЗНО є добровільним та необов’язковим, його фінансують за рахунок оплати, яку здійснюють учасники. Визначили вартість (138-150 гривень) ще в грудні 2019 року, коли підстав та законодавчих вимог для придбання засобів індивідуального захисту та дезінфекції ще не було.

Пункти проведення основної сесії ЗНО забезпечать усіма необхідними засобами захистудо 25 червня: медичними масками; безконтактними термометрами (пірометрами); засобами дезінфекції для рук; засобами дезінфекції для оброблення поверхонь; ізоляційними медичними халатами та захисними щитками для медиків.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що Чернівецька область отримала матеріали для проведення пробного ЗНО. Прочитати про це можна ТУТ.

Стали свідком надзвичайної події? - пишіть її нам!
Завантажуйте наш мобільний додаток для App Store або Google Play, а також слідкуйте за життям міста у соціальних мережах - FacebookInstagram та Telegram.
#пробне ЗНО #маски #респіратори
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...