
15:11, 13 червня 2020 р.
У ДТП на Буковині постраждали малолітні хлопці: поліція розпочала кримінальне провадження

Автопригода сталася 12 червня у селі Магала. Внаслідок наїзду мікроавтобуса травмувалися двоє велосипедистів. В обох потерпілих медики діагностували травми голови.
Про це повідомляє Відділ комунікації ГУНП в Чернівецькій області.
Отримавши повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду з постраждалими дітьми, на місце події виїхала слідчо-оперативна група Новоселицького відділення поліції.
Правоохоронці з’ясували, що 52-річний водій автомобіля «Ford Transit» рухався по автодорозі в селі Магала, не впорався з керуванням і допустив наїзд на двох хлопчиків, які виїхали на велосипеді з прилеглої вулиці. Потерпілі – місцеві жителі, віком 8 і 9 років. Медики доставили їх до лікарні з діагнозом «закрита черепно-мозкова травма, струс головного мозку». Молодший з хлопчиків наразі лікується амбулаторно вдома, старший – залишається під наглядом лікарів.
За фактом автопригоди слідчі Новоселицького відділення поліції розпочали кримінальне провадження за ознаками частини 1 статті 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України.
Нагадаємо, раніше ми писали про те, що в Мінрегіоні Чернівецьку область планують поділити на три райони. Прочитати про це можна ТУТ.
Стали свідком надзвичайної події? - пишіть її нам!
Завантажуйте наш мобільний додаток для App Store або Google Play, а також слідкуйте за життям міста у соціальних мережах - Facebook, Instagram та Telegram.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
21:09
Вчора
16:02
Вчора
13:08
Вчора
10:39
Вчора
20:22
14 червня
17:50
14 червня
16:04
14 червня
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
21:51, 14 червня
10:30, 7 червня
12:49, 10 червня
13:22, 9 червня
13:20, 9 червня
5
live comments feed...
Коментарі