• Головна
  • Солдат отримує в середньому 13000 грн, офіцер – 17000 грн: у Чернівецькій області проводять набір у гірсько-штурмові бригади
16:29, 10 липня 2020 р.
Надійне джерело

Солдат отримує в середньому 13000 грн, офіцер – 17000 грн: у Чернівецькій області проводять набір у гірсько-штурмові бригади

Солдат отримує в середньому 13000 грн, офіцер – 17000 грн: у Чернівецькій області проводять набір у гірсько-штурмові бригади

Від початку року професійними вояками стали понад три сотні буковинців, демонструючи, що в нашому краї не бракує сміливих та готових виконувати почесну справу.

Наразі комісаріати області проводять набір у гірсько-штурмові бригади, а саме в 128 окрему гірсько-штурмову бригаду, розташовану в мальовничому Закарпатті та 10 окрему гірсько-штурмову бригаду, яка розміщується на Івано-Франківщині, а її підрозділ і в нашій області.

Вибір пропонованих частинами посад є настільки широким, що кожен громадянин, придатний до військової служби, знайде фах до душ, про це пише 0372.ua.

Чоловіки та жінки віком від 18 до 57 років приймаються на бойові та не бойові посади, зокрема й ті, які раніше не проходили військової служби.Грошове забезпечення гірських штурмовиків, у зв’язку з специфікою виконання завдань є вищим ніж у більшості військових.

Так, солдат першого місяця служби отримує в середньому 13000 грн., офіцер – 17000 грн. Розмір виплат збільшується відповідно до вислуги та залежить від звання та займаної посади. На першій та другій лінії в районі ООС вояки отримують додатково 17000 грн. та 6500 грн. відповідно.При укладанні першого контракту виплачується грошова допомога від 16800 до 21000 грн., щорічно – кошти на оздоровлення в розмірі місячного забезпечення.

За рахунок держави для військовослужбовців передбачено речове та продовольче забезпечення, медичні послуги, пільгове санітарно-курортне лікування. Проживання в гуртожитках також є безкоштовним. За бажанням військовий орендує житло, отримуючи за це грошову компенсацію. Обираючи військову справу, ви забезпечуєте собі гідне майбутнє, стабільність та можливість самореалізації. Армія дає гарну змогу кар’єрного розвитку, здобуття вищої освіти за державний кошт, вдосконалення знань та навичок, вивчення іноземної мови, можливість брати участь в міжнародних навчаннях та миротворчих місіях. Звертайтесь до місцевих військових комісаріатів щоб дізнатись, що запропонують саме для вас!

Телефонуйте за номерами: 0509480349, (0372)524349.

Читайте також:"Похорони чернівецьких вулиць": активісти затанцювали із домовиною

«Очевидно, в цьому році Каспрук не збирається ремонтувати дороги», – Володимир Бешлей про мера Чернівців

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Військо #Буковина #набір #виплати
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...