• Головна
  • Швидкомонтовані будівлі: що це?
Реклама
17:00, 26 липня 2020 р.

Швидкомонтовані будівлі: що це?

Реклама

Будь-яке будівництво - це обов'язкова трата часу, сил і фінансів. Класичні будівельні матеріали, такі, як цегла і залізобетон, припускають тривалий процес будівництва. Якщо необхідно побудувати будинок швидко, то використовують модульну або металокаркасних технологію. Особливо актуальні вони при зведенні великих будинків: торговельних центрів, спорткомплексів, складських приміщень, виробничих і сільськогосподарських об'єктів. Швидкість споруди в рази швидше, а підсумкова вартість і кількість трудовитрат значно менше. Про те, що таке швидкобудуюємі будівлі, ми і поговоримо в цьому матеріалі.

А якщо ви бажаєте побудувати швидкомонтовані будівлі та вас цікавить якість, то вам варто пройти за посиланням https://www.llentab.ua/ на сайт компанії ЛЛЕНТАБ Україна. Авторітетність компанії є гарантією якості будівництва!

Швидкомонтовані будівлі - що це

Як правило, під швидкобудівними будівлями мають на увазі каркасні або безкаркасні будівлі, конструкція яких дозволяє продовжувати будівництво за любої погоди, незалежно від пори року. Технологія побудови металокаркасних будівель є найбільш популярною. Стіни, а також перекриття монтуються за допомогою незнімної опалубки або сендвіч-панелей. Іноді застосовують технологію полистовой складання.

Швидкомонтовані модульні конструкції стрімко завоювали будівельний ринок. Однією з найголовніших переваг технології є можливість виключити «мокру» частина робіт, яка займає досить багато часу і ресурсів. Кожен елемент стіни і дахи кріпиться за допомогою болтів або зварних з'єднань.

Перевагою болтових з'єднань є можливість збирання і розбирання конструкції в міру необхідності. Крім того, невеликі за площею одноповерхові будівлі за даною технологією можуть встановлюватися на будь-якій рівній твердій поверхні без фундаменту.

Найчастіше так будують:

  • приміщення для складів;
  • спортивні комплекси;
  • ангари;
  • офісні приміщення;
  • локації для виставок, ярмарків і пересувних експозицій;
  • СТО, автомийки;
  • торгові центри, супер- і мінімаркети, криті конструкції для ринків;
  • виробничі будівлі промислового призначення;
  • об'єкти аграрної сфери.

При будівництві великих споруд, наприклад, промислових комплексів, заводських цехів і т. д., конструкції можуть зміцнюватися кран-балкою, яка підвищує опір механічним навантаженням на корпус будівлі. За такою ж технологією можуть бути побудовані і будинки житлового призначення, тільки вимоги до теплоізоляції будуть більш строгими.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...