• Головна
  • Як стати військовослужбовцем за короткий термін
Фото
11:34, 8 серпня 2020 р.
Надійне джерело

Як стати військовослужбовцем за короткий термін

Фото
Як стати військовослужбовцем за короткий термін

 Охочим долучитися до військової справи повідомляємо, що здобути нову спеціальність та стати в стрій можна всього за кілька місяців!

Потрібно зробити прості кроки, а саме:

  • звернутись до комісаріату,
  • підтвердити свою придатність до військової служби,
  • визначитись з подальшим фахом і місцем її проходження,
  • після підготовки в навчальному центрі - приступити до виконання обов’язків на посаді в обраній частині.
Як стати військовослужбовцем за короткий термін, фото-1

Під час навчання є також змога отримати водійське посвідчення. Якщо перерва в службі становить не більше п’яти років та є відповідна військова спеціальність - можливе прийняття на службу одразу напряму в частину.

Наразі буковинцям пропонують бойові та не бойові посади дві гірсько-штурмові та десантно-штурмова бригади, підрозділи яких розташовані в Чернівецькій області. Чоловіки та жінки, що бажають стати військовими, мають нагоду поспілкуватись з їх представниками та отримати вичерпну інформацію про умови служби. Грошове забезпечення рядового складу становить в середньому 14000 грн., в районі проведення ООС додатково виплачується 17000 грн. та 6500 грн. на першій та другій лінії відповідно.

За рахунок держави передбачено речове та продовольче забезпечення, медичні послуги, пільгове санітарно-курортне лікування. Проживання в гуртожитках є безкоштовним, а за бажанням контрактник орендує житло, отримуючи грошову компенсацію.

Як стати військовослужбовцем за короткий термін, фото-2

При укладанні першого контракту виплачується допомога від 16800, щорічно - кошти на оздоровлення в розмірі місячного забезпечення.

Під час служби військовослужбовець безкоштовно може здобувати вищу освіту, підвищувати фахову кваліфікацію, здобувати військові звання, вивчати іноземну мову, а також брати участь в миротворчих місіях.

Кандидатам з вищою освітою пропонуємо пройти курси лідерства та за рік одягти офіцерські погони. Щоб не втратити нагоду на навчання цьогоріч, звертайтеся до комісаріатів якомога швидше.

Телефонуйте: 0509480349, (0372)524349.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#військовий Чернівці #зарплата військового у Чернівцях #військомат чернівці #військові частини у Чернівцях
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...