• Головна
  • У Чернівцях відбулася завершальна візійна зустріч "Єдиної Альтернативи"
Громадська ініціатива
13:10, 8 серпня 2020 р.
Надійне джерело

У Чернівцях відбулася завершальна візійна зустріч "Єдиної Альтернативи"

Громадська ініціатива
У Чернівцях відбулася завершальна візійна зустріч "Єдиної Альтернативи"

У четвер, 6 серпня, відбулася заключна візійна зустріч громадянського руху "Єдина Альтернатива" щодо формування Ідеї Міста, пише 0372.ua.

Нагадаємо, що Ексміністр та "Єдина Альтернатива" обговорили перспективи Чернівців

У Чернівцях "Єдина Альтернатива" попрацювати над розробкою Ідеї міста

Модерував останню дискусію, які і попередні три стратегічні сесії, відомий менеджер-економіст, засновник Києво-Могилянської бізнес-школи, ексміністр розвитку економіки і торгівлі України Павло Шеремета.

Модерував зустріч Павло Шеремета

Спільною працею Команда А завершила формування візії, місії, цінностей Чернівців, а також пріоритетів розвитку, які стануть ядром Ідеї Міста.

Єдина Альтернатива має на меті показати кожному небайдужому чернівчанину, що Ідея Міста – це не абстрактна мрія, а досяжна мета, яка має конкретні шляхи досягнення.

Для цього учасники четвертого візійного дискурсу розробили покроковий план роботи для розвитку Чернівців в різних напрямках.

Фахівців з різних сфер, які об'єднались в "Єдину Альтернативу", розділились на шість робочих груп, кожна з яких пропрацьовувала різні проблемні аспекти життя міста:

  • 1. ЖКГ / ІНФРАСТРУКТУРА / ЕКОЛОГІЯ
  • 2. КРЕАТИВНЕ МІСТО / ГРОМАДСЬКІ ПРОСТОРИ / ДОСТУПНІСТЬ МІСТА
  • 3. ТРАНСПОРТНА ІНФРАСТРУКТУРА
  • 4. ТУРИЗМ / КУЛЬТУРА
  • 5. МЕДИЦИНА / ОСВІТА / СПОРТ
  • 6. БІЗНЕС-СЕРЕДОВИЩЕ / ІНВЕСТИЦІЙНА ПРИВАБЛИВІСТЬ / КОМУНІКАЦІЯ

На кожен з напрямків було сформовано мету, завдання для її досягнення, а також перелік конкретних кроків для реалізації у Чернівцях.

За словами економіста Павла Шеремети, основним завданням учасників Команди А на 4 візійній зустрічі було розписати завдання, які потрібно зробити в перші шість місяців після приходу до влади. Чернівчани не мають стільки часу терпіти, вони очікують на зміни, тому в команди має бути чіткий та покроковий план дій.

Мешканці міста хочуть пити чисту воду, тому в рамках брейншторму запропонували створення інвентаризаційної карти мереж та їх технічного стану (водопровід, каналізація). За умови обстеження водогонів та побудови ефективного менеджменту можливі зменшення витрат як мінімум на 20%.

Наболілою темою для чернівчан є громадський транспорт. Тому, чернівчанам мають забезпечити рух зручного та доступного громадського транспорту. Реальною та досяжною ціллю є збільшення та облік кількості рухомого складу громадського транспорту на маршрутах та рухомого складу, запровадження довгоочікуваного електронного квитка і забезпечення належного рівня чистотиу громадському транспорті.

Ну одне з найбільш накипілих питань – це незадовільні дороги... Єдина Альтернатива – це нормальні дороги! І за наступні 5 років нова влада має системно вирішувати це завдання...

Традиційно, власні пропозиції для вирішенням проблемних питань відбувались у прямому ефірі. Активні та небайдужі чернівчани в он-лайн форматі долучилися до формування мети і чітких кроків у розбудові комфортного міста Чернівці, в якому хотілося б жити та ростити своїх дітей та онуків.

Всі напрацювання будуть об'єднані в програму розвитку міста, реалізація якої і втілить ідею омріяного міста.

Для того аби кожен чернівчанин розумів "І де я в цій Ідеї Міста?", Команда А проведе обговорення Ідеї Міста в кожному мікрорайоні Чернівців, де кожен охочий зможе поділитись особистими проблемами, які накипіли в процесі життєдіяльності міста.

Після цього, 28 липня Команда А проведе великий форум де презентує фінальне бачення Ідеї Міста і програми розвитку Чернівців з урахуванням всіх отриманих пропозицій за результатами всіх локальних дискусій.

Ідея Міста – це спільний продукт, за реалізацію якого "Єдина Альтернатива" готова взяти відповідальність на себе.

Настав час стати архітекторами власного майбутнього!

Читайте також: Вчителям не робитимуть тестів на коронавірус перед навчальним роком: головне Буковині

На Території Чернівецької обласної дитячої лікарні встановили лавиці

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Єдина Альтернатива #рух #зустріч #ідеї #Чернівці
11,5
Високі оцінки користувачів за Достовірність
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...